מונה

שייט בפיורדים של נורבגיה נופים הויקינגים הולנד אמריקה רוטרדאם 10 ימים

Holland America Line - הולנד אמריקה | 10 ימים

איידפיורד נורבגיה
קרוז של נופים עוצרי נשימה, פיורדים נורוגיים וכפרים ציוריים המתערסלים בחיכם של הפיורדים. עם חברת השייט היוקרתית הולנד אמריקה בספינה היוקרתית רוטורדאם. שייט בתוך גלויה עם צבעי כחול-ירוק, שרידים לקרחונים שנסוגו, פיורדים כחולים השלוחים כאצבעות קסומות בין ירוק עד. צבעם של המים בין כחול קריסטלי קר נורבגי עמוק ועד לתורכיז ויקינגי חם.
12 סיפונים מפוארים, לאונג' עם תצפית פונרמית, חנויות תכשיטים יוקרתיות,

למה דווקא איתנו?

 • חדרים מובחרים במיקום ידוע מראש
 • שירות מקצועי ואדיב ממומחים בשייט
 • בחירה של השירותים ברמה הגבוהה ביותר

מסלול ההפלגה

ימים שישי 16.8

ת"א –אמסטרדאם

לאחר הנחיתה העברה אל אמסטרדאם העיר המרכזית, בירת הולנד, מהקסומות בעולם. בין תחנת הרכבת המרכזית לכיכר דאם, מרכזה של העיר. סביב הכיכר ארמון המלכה ומוזיאונים. במעגל הרחב יותר רובע החלונות האדומים, שוק הפרחים, מוזיאון אנה פראנק, הרובע היהודי, בית הכנסת הפורטוגזי העתיק. .

שייט מאמסטרדאם
שייט מאמסטרדאם
ימים שבת 17.8

אמסטרדאם-רוטורדאם

נצא מהמלון בדרכינו אל נמל רוטרדאם. נמשיך לרוטרדאם, שם נעלה על אניית הפאר הולנד אמריקה רוטרדאם בה נבלה במהלך טיולנו.
הפלגה בשעה 15:00.
הערב נהנה מארוחה חגיגית, הופעות בידור ובילוי בקזינו

ימים ראשון 18.8

יום ים

יום כיף בים להנאה ממתקני האנייה, מהבריכות, ההופעות, הקניות, חדר הכושר, ומגוון המסעדות. במהלך היום נערוך היכרות עם חברי הקבוצה והרצאת פתיחה להעשרה של מדריך הטיול.

ימים שני 19.8

איידפיורד

שעות עגינה 08:00-17:00

הכפר הקדום איידפיורד האהוב מאוד על תיירים. הכפר ממוקם על גדות הפיורד הנושא את שמו ונחשב לכפר היפה ביותר בנורבגיה. בסך הכל חיים במקום קטן וקסום זה כמה מאות תושבים. איידפיורד מושך אליו תיירים רבים הבאים בדרך היבשה ובשנים האחרונות תיירים רבים מגיעים באניות קרוזים. מכאן רבים יוצאים לטיולים בטבע או נהנים ממראות הפיורד המיוחד.
אחה”צ מומלץ לעלות לסיפון העליון בזמן שהספינה משייטת בתוך הרדנגרפיורד, הנופים מדהימים, זה החלק היפה ביותר של הטיול.

נורדפיורד אלסיונד
ימים שלישי 20.8

ברגן

שעות עגינה 08:00 עד 17:00
ברגן עיר מתקופת הויקינגים ועד המאה ה 19 העיר גדולה בנורבגיה, מרכז סחר וספנות. ברגן נחשבת לבירת הפיורדים ומוקפת בשבע גבעות. המרכז ההיסטורי של העיר ברובע בריגן (Bryggen), שהוכרז כאתר מורשת עולמית, מומלץ לשוטט בין בתי העץ המיוחדים בעלי הגמלונים המשקיפים אל המעגן. אפשרות נוספת לעלות ברכבל הפוניקולר המפורסמת פלויבאנן (Floibanen) אל פסגת הר פלויאן (Floyen). מפסגת ההר נהנה מתצפית מרהיבה על ברגן והסביבה. כדאי להמשיך, אל מרכז ההיסטורי של העיר, שם מצויים הגנים המיוחדים, המוזיאונים, אנדרטת יורדי הים והתאטרון של העיר.
בתום הסיור נחזור לאנייה להמשך ההפלגה.

ברגן נורבגיה
ברגן נורבגיה
ימים רביעי 21.8

פלאם

שעות עגינה 07:00 עד 17:00
עגינה בשעות הבוקר המוקדמות בנמל ,Flaam האטרקציה היפה ביותר בפלאם זאת נסיעה ברכבת למסע הכי יפה שחוויתם מעולם אל מרידאל, שעתיים נופים של פיורדים שופעים, הרים תלולים, מפלים מרהיבים והרים מכוסים שלג. מסע שלעולם לא תשכחו. כדאי לשריין כרטיסים באמצעות האינטרנט מראש.
מומלץ לעלות לסיפון העליון בזמן שהספינה משייטת בתוך סוגנפיורד, הנופים מדהימים, זה החלק היפה ביותר של הטיול. הפיורד הארוך העמוק ביותר בעולם ויש אומרים המרהיב ביותר בעולם הסוגנפיורד. אורכו של הפיורד הוא 204 ק”מ ועומקו 1308 מטר. הפיורד נושק להרים משוננים שגובהם 1,000 מ”, שירוק עד צומח על שיפוליהן יורדים ונושקים למרגלותיו, מפלים ובתים כפריים. חגיגה עוצרת נשימה של יופי טבעי במיטבו.

פלאם נורבגיה
פלאם סוגנפיורד נורבגיה
ימים חמישי 22.8

סטוונגר

שעות עגינה 10:00 עד 18:00
סטוונגר עיר יפהיפיה עם אוריינטציה לתרבות. העיר בה מתקיימים פסטיבלים, מופעים, מוזיאונים ואירועים. הנוף המקסים שסביב העיר הוא ההשראה לפריחה התרבותית של העיר. סטוונגר היא גם עיר אוניברסיטאית צעירה ותוססת. סטוונגר היא מרכז מקור הנפט של אירופה. האתרים שכדאי לראות את תצפית שלושת החרבות ומגדל התקשורת. לאחר מכן אל מרכז העיר הישן שניצל מהרס כאשר רוב האזורים המרכזיים עברו מודרניזציה לאחר מלחמת העולם השנייה. הוא כולל כ -170 בתי עץ וקוטג’ים משלהי המאה ה -18 ועד ראשית המאה ה -20
הרחוב הצבעוני המפורסם מרכז העיר, בתי הקפה הרבים והמסעדות לאורך הרחוב, בהמשך אל כיכר השוק, סמוך אליה הקתדרלה המרשימה מהמאה ה -12.

קרוז לפיורדים עם נופים ויקינגיים בנורבגיה
לשוט לפיורדים
ימים שישי 23.8

יום ים

יום כיף בים להנאה ממתקני האנייה, מהבריכות, ההופעות, הקניות, חדר הכושר, ומגוון המסעדות. במהלך היום נשמע הרצאה מהמדריך של הטיול. ואחה”צ ניפגש לשיחת סיכום של הטיול.

ימים שבת 24.8

רוטרדאם-אמסטרדאם

09:00 ירידה מהספינה
ניפרד מהספינה ונצא בדרכנו חזרה מרוטרדאם אל אמסטרדאם. בדרך נעצור לביקור בעיר האג, מרכזה השלטוני של הולנד והמרכז המשפטי הבינלאומי של האו”ם. נבקר בעיר העתיקה שבמרכזה כיכר הביננהוף והאגם הצמוד לה. נראה את בנין הפרלמנט העתיק. ניסע לאמסטרדאם למרכז העיר ויהיה לנו זמן חופשי לשוטט ברחוב הראשי,לאכול צהריים, לבקר באחד מהמוזיאונים רמברדט או רייכסמוזיאון (בתשלום נוסף) וגם להשלים את הקניות

ימים ראשון 25.8

אמסטרדאם

היום חופשי באמסטרדאם. לקראת שעות הערב ניסע אל שדה התעופה שליד אמסטרדם ונעלה על טיסתנו בחזרה לתל אביב

על הספינה הולנד אמריקה רוטרדאם Rotterdam

העוצמה של הספינה החדשה, שהצטרפה אל הצי המפואר. הספינה שייכת לסדרת היוקרה, במרכזה חלל אטריום מפואר. הספינה היא תוצאה של 150 שנות נסיון של שיוטים ימיים שגולמו לכדי יצירת פאר. טכנולוגית הספינה מאובזרת במערכות המתקדמות ביותר בעולם לניווט ובטיחות. הספינה מהווה מוזיאון צף של אומנים הולנדיים. פרחים רעננים ואוסף אמנות של 4.1 מיליון דולר המהווה שילוב חגיגי ואקלקטי של אלמנטים מוזיקליים, טבעיים וארכיטקטוניים המוסיפים חמימות וצבע לתפאורות המרגיעות בגוונים הרגועים של הספינה. הקווים בעיצוב הספינה הם מעוקלים בכדי ליצור זרימה, עם שטח של חולונות רחב במיוחד כדי שמכל מקום הנוף יעטוף אתכם. אלמנטים ארכיטקטונים מעולם המוזיקה. עיצוב הפנים משדר הרמוניה, יחסי גומלין של טכנולוגיה, ואלגנטיות.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
קרוז לפיורדים - koningsdam holland america
koningsdam cruise - holland america

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

זמני טיסות

טיסות אל-על לאמסטרדאם

 • תל אביב - אמסטרדאם06:00-10:00
 • אמסטרדאם - תל אביב21:30-03:05

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
16/08/2024 25/08/2024 הולנד אמריקה רוטרדאם Rotterdam לחצו לצפייה במחירים מבצע
חלון לים
מרפסת
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
3,299$
Room Image

מחירים למרפסת

אדם בחדר זוגי
3,625$

קומה 7-8

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסה סדירה כולל מזוודה 20 ק"ג +טרולי 7 ק"ג ומסים
 • שייט 7 לילות על בסיס פנסיון מלא +,
 • 2 לילות לינה במלון 4* על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • מדריך וסיור מודרך בהג ואמסטרדאם בסוף השייט.

המחיר אינו כולל

 • ביטוחים
 • טיפים בשייט כ 120$ לכל אחד

הערה:

 • התוכנית הינה מסגרת ונתונה לשינויים בהתאם לשעות העגינה ובכפוף ללו"ז טיסות. ביצוע מסלול השייט והאתרים המפורטים נתון לשינויים בהתאם להחלטות חברת השייט, לוח הזמנים ותנאי הנסיעה. הסיורים היבשתיים מותאמים לתוכנית השייט ועלולים להשתנות בהתאם

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים