מונה

הפלגות חבילות

נובמבר 2023 |

סינון

בשנים האחרונות,  עם שיתופי פעולה כמו שעושה חברת מונה טורס עם חברות השייט הבינלאומיות המובילות: רויאל קאריביין, MSC, פרינסס, סלבריטי, הפלגות, נהנים גם הישראלים מחבילות שייט- קרוזים במסלולים מיוחדים לחוויה מושלמת על בית מלון צף חמישה כוכבים בספינה מפוארת שהיא חוויה בפני עצמה. הקיץ הוא הזמן האידיאלי לצאת להפלגה בעונה שבה מתרחשים הרבה מאוד שינויים לחופי הים. שדות פורחים, נופים ירוקים ובריאים, מזג אוויר נעים, ביקור בפארקים לילדים, מטבח מיוחד של קיץ במסעדות בעיירות ובכפרים, פסטיבלים ותרבות קיץ תוססת ופעילה. זה בדיוק הזמן להירשם לאחד מהקרוזים של מונה טורס- מהחברות המובילות בארץ של ארגון קרוזים מושלמים.

מה הקרוז שלכם לקיץ הזה?

קרוז למערב הים התיכון – בחבילת שייט לשלוש מדינות צרפת, ספרד ואיטליה. לחופיהן של הארצות הללו כפרים ועיירות ציוריות, מונומנטים היסטוריים ותרבות עשירה של קיץ. תוכלו לבקר בעיירות ובערים הגדולות וליהנות מכל העולמות. להפליג אל ריביירות אירופאיות, אל איי האימפריה הרומית ועוד. אתם תוכלו לבקר במוזיאונים, במבצרים ומבנים עתיקים מתקופת הרנסאנס ולחוות פסטיבל חיים של תרבות, אוכל ויין בכפרים הקטנים הציוריים, מכל מדינה תוכלו לקחת מה שאתם רוצים דרך הים, דרך הכחול העמוק שנושק לעולמות וחיים אחרים. קרוז לקאריביים – אתם תראו את יערות הגשם, היערות המנגוביים, מפלים גועשים ותפגשו תרבות אקזוטית של ים, רום, מוזיקה לטינית ורגאיי. אין ספק כי הקאריביים מציעים בילוי אותנטי שמייצר אווירה שלא תמצאו בשום מקום. אתם תיסחפו אחר התרבות העשירה והצבעונית הזו ותחוו חוויה שלא מהעולם הזה.

קרוז לנורבגיה, לפיורדים, לאיים הבריטים ועוד

על ספינת רויאל קריביאן תוכלו לצאת לקרוז לנורבגיה, לפיורדים, לאיים הבריטיים, לבירות הערים הבאלטיות ועוד. אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר, לעבור על מסלולי ההפלגה ולמצוא את החוויה והקרוז האישי שלכם. הקונספט בחבילות השייט הוא דומה אתם בלב ים ומשם מגלים את העולם. בחרו את העולם שאתם רוצים להכיר וצאו להפלגת חייכם, תרתי משמע.

לא הצלחנו למצוא הפלגות שתואמות את החיפוש שלכם