מונה

10 לילות 11 יום קרוז בין אימפריות מזרח הים התיכון Getaway

Norwegian Cruise Line NCL - נורוויג'ן קרוז ליין | 11 יום

קרוז בים האדריאטי והאגאי בפסח 9 לילות 10 ימים באוניה Koningsdam
תזמון השייט השייט בים האדריאטי וההגאי כשהאביב בשיאו מעניק לחוויה מימד של פריחה. אחרי שהחורף הירווה את היבשה, והאביב באיבו. השייט עובר בין ערים, שהוטבעו בהם חותמם של האמפריות היווניות והרומיות והפכו לאוצרות אונסקו. ספקטרום רחב של ארכיטקטורה ים תיכונית במיטבה, רומנסי, נאו קלאסי, ברוק, רוקוקו ומודרני. פניני אירופה: קרואטיה, מונטנגרו, יוון ואיטליה. תמהיל מגוון של נופים ירוקים פורחים, חופים כחולים וצלולים, ערים עתיקות, מבצרים וארמונות החגיגה מושלמת עם התפריט הים תיכוני האוטנטי מהול ביין משובח.

למה דווקא איתנו?

 • קנינו חדרים במיקום האידיאלי בספינה במחירים אטרקטיביים
 • מחיר העיסקה הכדאי ביותר
 • סיור מודרך (באנגלית) לאחר הנחיתה ברומא
 • שירות מקצועי אדיב ואיכפתי

מסלול ההפלגה

ימים 28.5 יום חמישי

ת"א –רומא

הפלגה 17:00

המראה מת”א – נחיתה בשד”ת ליאנורדו ברומא, לאחר הנחיתה סיור פנורמי מודרך (בעברית) שעתיים ברומא בין הכיכרות במרכז העיר. הרנסאנס והברוק במיטבו כיכרותיה ומזרקותיה המרהיבות של רומא, פונטנה דה טרווי באר המשאלות, פיאצה נבונה עם מזרקת 4 הנהרות של ברניני, פיאצה וונציה או המדרגות הספרדיות לאחר הסיור העברה לנמל קליטה בנמל לקראת ההפלגה.

קרוז בים התיכון - איטליה, רומא
קרוז_באיטליה
ימים 29.5 יום שישי

יום ים

יום קסום להינות ממנעמי הספינה. הספינה במתכונת פעילה הדגמות השפים של הספינה, הבריכה המחוממת, לאנג’ים עם מוזיקה ומגוון מופעים.

ימים 30.5 יום שבת

קוטור מונטינגרו

09:00-19:00 ירידה בטנדרים

קוטור נמצאת במרכזו של מפרץ מעין פיורד קסום, השער לריביירה של מונטינגרו. קוטור הוכר כאתר מורשת עולמית של אונסקו. לשון ים התיכון השלוחה עמוק בלב היבשה מוקפת הרי קארסט. לאורך הפיורד עיירות ציורית ציוריות קסומות. העיר קסומה בסגנון ונציאני איטלקי עם השפעות ארכיטקטוניות. העיר מוקפת חומה ארוכה שנמתחת לאורך 5.5 ק”מ. המלצתנו לעלות לטירה תצפית מעל העיר מגבעה שלטת הנמצאת 1,000 מ’ מעל גובה הים שלמרגלותיכם פרוסה העיר. העיר העתיקה הקסומה השתמרה מימי הביניים ונחשבת ליפה באגן הים התיכון. בעיר העתיקה קתדרלות, מוזיאונים, ארמונות, שווקים וכיכרות. מחוץ לעיר ניתן לטייל בעיירה נייגושי המתהדרת בנשים המשופמות לובשות שחור, מקורו של השם הנסיך שנולד בעיר פטר נייגושי ששלט במונטינגרו והפרושטו המפורסם של העיר.

Norwegian Spirit
ימים 31.5 יום ראשון

דוברובניק קרואטיה

07:00-17:00

דוברובניק עיר מהיפות באירופה. בדומה לציורו של בוטיצ’לי שעולה מן הים, נדמה והעיר עלתה כוונוס במלוא יופייה מהים. בירת הים האדריאטי, במרכזה עיר עתיקה ססגונית וציורית, מפרצי ים תורכיז הגובלים בצוקים. מסעדות עם מגוון מאכלי ים מגוונים. העגינה עם הספינה בנמל דוברובניק הוא מחוויית הקרוזים היפה ביותר באירופה הכניסה לנמל המבוצר בחומה שנמתחת לאורך קו החוף, קירות שגובהם 25 מ’ ועוביים מגיע עד ל 6 מ’  במקומות מסוימים. גם התנפצות הגלים שיני הזמן לא הצליחו לפגום ביופייה של החומה. ההליכה לאורכה של  הטיילת על החומה מהווה חווייה מרתקת הנלווית לביקור באי. במאות ה16 וה18 בעיר היה גטו יהודי שכיום משמש עדות לקהילה מפוארת מהעבר, רחוב היהודים מוביל אל בית הכנסת היהודי מהעתיקים באירופה. שמעוצב בסגנון ספרדי-מורי. סביב כיכר העיר המרכזית האטרקציות העיקריות כנסיית סנט בליז, הארמון, בית העירייה ותיאטרון העיר.

קרוז בים התיכון מזרח אל הים האדריאטי
שייט במערב הים התיכון קרוז לימי הביניים ולרנסאנס
ימים 1.6 יום שני

קורפו יוון

07:00-15:00

אי מהיפים ביותר בים ההגאי. אי שחופיו הם מי ים כחולים צלולים כבדולח שלמרגלותיהם יערות שביניהם חבויים כפרים ציוריים. באי חבויים אבני דרך הסטוריות מהשלטון הבריטי, עם השפעות וונציאניות איטלקיות. נופיו שמשו השראה ליצירותיו של שייקספיר. קרקירה, העיר המרכזית של האי, במרכזה עיר עתיקה קסומה, המשתרעת בין שתי מצודות עתיקות, רובע ונציאני, הוכרה כאתר מורשת עולמי של אונסקו. זה המקום האידיאלי פשוט ללכת לאיבוד בין הסמטאות בין חצרות ציוריות, טברנות, כנסיות (מעל 30 כנסיות), חנויות ומסעדות. ליד החוף אי קטן שמופרד באמצעות תעלה ומחובר באמצעות גשר. על האי נמצאת מצודה ונציאנית.

קורפו
ימים 2.6 יום שלישי

סנטוריני יוון

13:00-22:00

האי היווני סנטוריני הוא אחד האיים היפים, והמיוחדים ביותר שיש ליוון להציע. האי סנטוריני מתאפיין בחופים עם חלוקי אבן קטנים שחורים שמקורם בפעילות הוולקאנית של האי בעבר ובהווה, מים צלולים, בגווני כחול עמוק. הכנסיות באי צבועות בצבעי כחול לבן בוהק ומהווים תפאורה לנופי האי. הסמטאות בכפרים צרות על מדרונות מפותלים, וטברנות איכותיות. סנטוריני הוא האי המצולם ביותר ביוון.

קרוז בים האגאי איים
ימים 3.6 יום רביעי

מיקונוס, יוון

08:00-18:00

מיקונוס שייך לקבוצת האיים הקיקלאדים,  האי עם החופים היפים ביותר ביוון. יעד הנופש המועדף על לקוחות שמחפשים יוקרה ואיכות. באי מסעדות, טברנות, מועדונים ודיסקוטקים באוירה של מוזיקה יוונית סוחפת מהטובות ביוון שמתבקש לזרוק צלחת לרצפה ולהרגיש יווני יותר מהיוונים.

קרוז למיקונוס Mykonos
מיקונוס
ימים 4.6 יום חמישי

יום ים

הבחירה הבפינה הגדולה ביותר המשייטת במסלול מאפשרת לכם יום כיפי להתפנק ולחוות את כל האטרקציות המרכזיות של הספינה.

ימים 5.6 יום שישי

נאפולי איטליה

07:00-17:00

נאפולי בירת דרומה של איטליה עיר נמל מרכזית לשייט קסום לאי קאפרי בו ניתן להעפיל אל פסגת מונטה סולרנו, או לרדת לשייט במערה הכחולה. נאפולי מהווה גם נקודת מוצא לנסיעה למיגוון האטרקציות באיזור כגון: הר הגעש ווזוב, העיר הציורית סורנטו או ליום שלם בדרך הקסומה מהיפות בעולם של וייה אמלפיטניה. דרך החצובה על מדרון של צוק שבשיפוליו ים כחול עמוק, כשבדרך כפרים בנויים על צלעות ההר שלמרגלותיהם מפרצים קסומים.

נאפולי
סבונה
ימים 6.6 יום שבת

ליוורנו, (פיזה פירנצה)

09:00-20:00

ליוורנו, נמל הקרוב לפירנצה בירת הרנסאנס וטוסקנה ובה הדואומו המפואר שבנייתו נמשכה 160 שנים, שערי גן העדן של גיברטי המפארים את הבפטיסטריום, פיאצה לה סניורה בניין העיריה העתיק והיפה ביותר באירופה, הארמון והגשר ווקיו. העיר שופעת כנסיות וקתדרלות מפוארות ששימשו את משפחת מדיצ’י ואומני רנסאנס. הפינה יהודית בית הכנסת המפואר של פירנצה שכיאה לעיר האומנות בנוי בסגנון מורי לתלפיות. בעיר המוזיאונים האקדמיה ובה פסלו של מיכאלאנג’לו – דוד והמוזיאון המפורסם ביותר האופיצי. בפיזה ניתן להצטלם מול מגדל הקמפניליה שנוטה על צידו.

לה ספציה
ימים 7.6 יום ראשון

רומא-ת"א

09:00 תצא הסעה מהנמל אל שד”ת ליאונרדו דה וינצ’י של רומא לטיסת החזרה ארצה.

 

הקליקו לבחירת יעד החופשה הבא שלכם
הפלגות נופש למגוון יעדים במחירים נוחים

על הספינה NCL Getaway הבריחה לים

הספינה NCL Getaway שייכת לסדרת הדגל אפיק שהוקרה כ”ספינת תענוגות הטובה ביותר”. ספינה שהחדשנות שלה בעולם הקרוזים היא הטיילת הפתוחה, מודל למוטו העיקרי של הספינה “מרחבים פתוחים”.  בכל הפלגה מופע זיקוקים מרהיב. ספינה המתאימה לזוגות בכל גיל ולמשפחות עם ילדים. הספינה משייטת בחודשי החורף בים הקאריבי ובקיץ, לראשונה בשנת 2017 מגיעה לשיוטים בים הבאלטי.

הכנסו למידע נוסף אודות חברת השייט Norwegian Cruise Line NCL
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
NCL Getaway
NCL Getaway

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

זמני טיסות

טיסות אליטליה ישירות

 • ת"א - רומא05:05-07:50
 • רומא - ת"א12:00-16:20

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
28/05/2020 07/06/2020 NCL Getaway הבריחה לים לחצו לצפייה במחירים מבצע
חלון לים
מרפסת
פנימי
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
2,449$

קומה 12 או 13 בקידמת הספינה

Room Image

מחירים למרפסת

אדם בחדר זוגי
2,769$

קומה 13

Room Image

מחירים לפנימי

אדם בחדר זוגי
2,199$

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • 10 לילות שייט פנסיון מלא+
 • טיסות ישירות סדירות
 • העברות
 • סיור מודרך (אנגלית לאחר הנחיתה) ברומא.
 • מסי נמל אויריים וימיים

המחיר אינו כולל

 • סיור חוף בנמלי העגינה
 • טיפים בשייט 15$ לנוסע ללילה
 • ביטוחים
 • הוצאות אישיות

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים