מונה

שייט בפיורדים בנתיבי הויקינגים עם פרינסס Sky מאורגן בהדרכת אורי בן-עמי 10 ימים

Princess cruises - פרינסס קרוז | 10 ימים

גיירנגר פיורד נורבגיה
שייט לפיורדים של נורבגיה, מהנופים היפים ביותר בעולם. לכאורה פיורד ועוד פיורד. אולם, הפיורדים שונים זה מזה בנופים המקיפים אותם בציליביזציה שהתפתחה סביבם. הפיורדים של נורבגיה, לשונות ים החורצות את היבשה כאצבעות. גוון המים בפיורדים כחול עמוק. הפיורד מוקף ירוק עד ואת שוליו מלחכים מפלים שוצפי מים. השייט, בספינה לאורך הפיורד הוא חוויה שמשדרגת את הטיול בנורבגיה, לחוויה ייחודית. שייט כשהנוף משתקף על פני המים משוכפל לפרספקטיבה פנורמית שעוטפת את המשייטים. אין פלא שהפיורדים היו כור ההיתוך שבו צמחה תרבות חשובה ומפותחת של לוחמים עזי רוח, הויקינגים. הספינה עוגנת בלב הפיורדים, בנמלים שסמוכים לכפרים קטנים ומבודדים. כל כפר טיפח לעצמו תרבות משלו, אופי, עיצוב שאופייני רק לו. השיטוט בין הסמטאות הציוריות של הכפרים, העלייה ברכבל לתצפית על הכפר המתערסל בקצה הפיורד, כל אלו הם מסע בזמן לנורבגיה הויקינגית. הייחוד של קרוז בנורבגיה היא שמעבר לאטרקציה אליה מתכוונים להגיע ומעבר לחוויית הפיורד, הנסיעה עצמה היא חוויה. הנופים פשוט עוצרי נשימה.

למה דווקא איתנו?

 • חברת שייט איכותית ספינה חדישה ומפוארת (המלצה של המקצוענים)
 • מדריך \ מלווה בכיר שמעצים את החוויה.
 • כל הסיורים המודרכים לפני השייט ובזמן השייט כולל כניסות לאתרים
 • חוויות שרק אנחנו נותנים כגון רכב קרחונים וכניסות לאתרים
 • אוטובוס צמוד בכל נמל ולפני השייט
 • חדרים ידועים מראש במיקום מועדף

מסלול ההפלגה

ימים 12.7 שישי

ת"א –לונדון

לאחר הנחיתה נסיעה לעיר. נצא להרגיש איך “לונדון כן חיכתה לי”, נראה את הסמלים המובהקים של העיר. נתחיל את הסיור מתצפית על מצודת לונדון המקום שמסמל את היווסדה של לונדון במאה ה11 ע”י ויליאם הכובש. נמשיך אל הגשר המפורסם, סימן ההיכר של לונדון “טאוור ברידג”, המקום שמקפל בתוכו היסטוריה, ארכיטקטורה וחדשנות טכנולוגית. נלך לאורך הגשר ושבילי רצפת הזכוכית בין המגדל הצפוני לדרומי. מהגשר נמשיך לאורך גדת התמזה ונראה את הפרלמנט של לונדון מבנה מרשים בסגנון גותי, מהעתיקים בעולם, המבנה נקרא רשמית ‘ארמון ווסטמיניסר’. ליד הפרלמנט הביג בן המפורסם, מגדל השעון המפורסם של העיר. בתום הסיור ניסע אל המלון.

לונדון
לונדון
ימים 13.7 שבת

לונדון –סאותהמפאון

הפלגה 16:00

עם בוקר ניפרד מלונדון ונצא דרומה אל סאות’המפתאון משם יוצאת ההפלגה. הגעה בשעות הצהרים המוקדמות קליטה בנמל ועליה לספינה. התמקמות בספינה המפוארת שתהיה הריזורט שלנו בשבוע השייט.

ימים 14.7 ראשון

יום ים

יום של כיף בספינה המיוחדת עם האטרציות הבלעדיות. במהלך היום נערוך הכרות עם חברי הקבוצה וגם נשמע הרצאת פתיחה מהמדריך של הטיול.

ימים 15.7 שני

ברגן

שעות העגינה 12:00 עד 20:00
סיור מודרך 12:30 עד 17:00

ברגן, בירת ארץ הפיורדים, העיר הגשומה ביותר (כמעט כל יום גשם). העיר היפה ביותר בנורבגיה, שוכנת בקצה פירד שנקרא אוסטרפיורד. סמל ההיכר של העיר הנמל והבתים הציוריים, שמתוארכים לימי הביניים. עיר עתיקה שבמרכזה, בתי עץ ססגוניים מהמאה ה14 עדות לתקופה שהעיר שימשה כבירת הממלכה הויקינגית. נערוך סיור מודרך בעיר, מגדל רוזנקרנץ ובמרכז העיר שוק דגים ופירות ים ססגוני. פביליון המוזיקה הצופה לאגם ולפסליהם של גדולי המוזיקאים הנורווגים: אדוורד גריג ואולה בול. נעלה קרונית פוניקולור לפסגת בר פלויין לתצפית מרהיבה על העיר השוכנת למרגלות ההר.
בתום הסיור נחזור לאנייה להמשך ההפלגה.

ברגן נורבגיה
ימים 16.7 שלישי

סוגנה-פיורד סקולדן

שעות העגינה 08:00 עד 16:00
סיור מודרך 09:00 עד 15:00
השיוט בתוך הפיורד מהקסומים והיפים. הפיורד העמוק ביותר והארוך ביותר אורכו 240 ק”מ. הנופים כאן מכל פינה נראים כאילו בתוך גלויה. לפי אונסקו הנוף שסביב הפיורד נחשב לדרך היפה ביותר בעולם. נמשיך לכיוון העיירה Solvorn כשהדרך הנופית היא האטרקציה המרכזית. סביב הפיורד גיוון של נופים החל מכרי דשא מוריקים, קרחונים תכולים, רכסי הרים משוננים ומפלים. נעצור לתצפיות עוצרות נשימה בדרך.

גיירנגר
גיירנגר
ימים 17.7 רביעי

אולדן

שעות עגינה של הספינה 08:00 עד 17:00
סיור מודרך 09:00 עד 16:00
עם בוקר ניסע אל החוויה הכי מיוחדת בטיול, קרחון בריקסדל המרשים, שלוחה של הקרחון הגדול ביותר באירופה. בבריקסדל נעלה על רכבי באגי גולף לסיור קסום וכיפי חווייתי. הקרחון מקום בו הזמן קפא מלכת, הצצה אל עולם שונה עם יופי ייחודי. בקרחון חבויות מערות בגוון תכלת – טורקיז. אחרי הביקור בקרחון נמשיך בנסיעה לאורך נהר ואגמים ונהנה מנופי ההרים שמסביב שופעי מפלי מים המפשירים מהקרחון. סביב הכפר מצויים שפע של אתרי תיירות קסומים, פיורדים כחולים, קרחונים ומפלים. נחזור לסיור באולדן נעצור ונהנה מהנוף המשתקף על פני המים ככל שהזמן יותיר

שייט פיורדים נורבגיה
פיורד נורבגיה
ימים 18.7 חמישי

סטוונגר

שעות עגינה של הספינה 10:00 עד 17:00
סיור מודרך 10:30 עד 16:00
סטוונגר עיר יפהיפיה עם אוריינטציה לתרבות. העיר בה מתקיימים פסטיבלים, מופעים, מוזיאונים ואירועים. הנוף המקסים שסביב העיר הוא ההשראה לפריחה התרבותית של העיר. סטוונגר היא גם עיר אוניברסיטאית צעירה ותוססת. סטוונגר היא מרכז מקור הנפט של אירופה. ניסע אל מחוץ לעיר, לאורך הפיורד נעלה לתצפית נוף מאתר שלושת החרבות ומגדל התקשורת. לאחר מכן נמשיך בסיור רגלי , נעלה אל Gamle Stavanger שנקראת גם Old Stavanger, חלק ממרכז העיר הישן שניצל מהרס כאשר רוב האזורים המרכזיים עברו מודרניזציה לאחר מלחמת העולם השנייה. הוא כולל כ -170 בתי עץ וקוטג’ים משלהי המאה ה -18 ועד ראשית המאה ה -20
נטייל ברחוב הצבעוני המפורסם מרכז העיר, נראה את בתי הקפה הרבים והמסעדות לאורך הרחוב, נמשיך לכיכר השוק, נראה את הקתדרלה המרשימה מהמאה ה -12, נחזור אחורה בזמן דרך תקופות שונות ונלמד על החשיבות הרבה של העיר לפיתוח וכלכלה.

קרוז לפיורדים עם נופים ויקינגיים בנורבגיה
קרוז לפיורדים סקנדינביה - הפלגות של מונה קרוז
ימים 19.7 שישי

יום ים

יום קסום בספינה המפוארת בו ניתן להינות מטיפול רגוע בספא, להשתכשך על שפת הבריכה, להינות מהמופעים, ההפעלות והסדנאות.

ימים 20.7 שבת

סאותהמפתאון- לונדון

ירידה מהספינה 09:00
לאחר הירידה מהספינה ניסע חזרה אל העיר לונדון. את הסיור היום נתחיל בנסיעה דרך כיכר פיקדילי משם נמשיך דרך דאונינג 10 מעונו הרשמי של ראש ממשלת בריטניה, רישי סונאק. נמשיך אל כנסיית ווסטמיניסטר, הכנסייה הרשמית של בית המלוכה לאירועים רשמיים חתונות- לוויה וכדומה. נחצה דרך פארק סנט ג’יימס, בהמשך ארמון בקינגהאם שם נערך טכס החלפת משמרות של בית המלוכה. מהארמון נעבור דרך קשת וולינגטון, על שם הדוכס. הקשת ידועה גם כשער החוקה ומסמלת את התשובה הלונדונית לשער הניצחון הפריסאי.
נמשיך אל הפארק המפורסם ‘הייד’ אחד מהראות הירוקות המפורסמות של לונדון, בימת הנואמים, סמל הדמוקרטיה משם כל אחד יכול לשאת את דברו. נותיר זמן חופשי לאורך רחוב אוקספורד בין בתי הכלבו והחנויות המפורסמות שבין כיכר מרבל ארץ’ לטוטנהם.
אחה”צ קליטה במלון. הערב חופשי לרשותכם

טירת ווינזדור
טירת ווינזדור
ימים 21.7

לונדון-ת"א

בשעות הבוקר המאוחרות ניסע לביקור בטירת ווינזדור, אחד ממעונות בית המלוכה הרשמיים, המועדפים על המלך והנסיכים. ביקור שמעניק תחושה של ‘מלך ליום אחד’. נטייל בין הגנים המטופחים והיפים וחדרי המבנים. בטירה כאלף חדרים, בחלק מאגפי הטירה ניתן לבקר ו’לנגוע’ בבית המלוכה. הטירה הוקמה ע”י וילאם הכובש בשנת 1066 כחלק מקו הגנה על העיר לונדון. נבקר בבית הבובות של המלכה מרי ובקפלת סנט ג’ורג’ שם טמונים חלק ממלכי אנגליה, שם נקברה שם המלכה אליזבט. לאחר הביקור ניסע לשד”ת טיסה חזרה

על הספינה פרינסס Sky

הספינה היא שימור האיכות המצליחה של חברת פרינסס עם הפנים לקידמה והעתיד. בספינה אטריום מרכזי מרשים, פרוש על מספר סיפונים סביבו בארים, מסעדות ומרכזי בידור. טיילת גשר זכוכית צף על המים, ארבע בריכות ומרפסות שיזוף עם סוכות רומנטיות. הקידמה העתידית באה לידי ביטוי בחדר בריחה שמשתנה בכל שלב שבו מתקדמים. הספינה מרווחת ביותר, בנויה באופן שמדלל את המשייטים בין מספר מוקדי עניין.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
פרינסס סקיי Sky
פרינסס סקיי Sky

החל מ- $1800

הקרוז לא זמין, בחר קרוז אחר במקום

  דגשים מיוחדים

  המחיר כולל

  • טיסה סדירה כולל מזוודה 20 ק"ג +טרולי 7 ק"ג ומסים
  • שייט 7 לילות על בסיס פנסיון מלא +
  • 2 לילות לינה במלון 4* בלונדון על בסיס לינה וארוחת בוקר לפני\אחרי השייט.
  • מלווה\מדריך בכיר מקצועי מומחה ליעד
  • סיורים מודרכים בלונדון ובנמלי העגינה
  • כל הכניסות לאתרים כמפורט במסלול

  המחיר אינו כולל

  • ביטוחים
  • טיפים בשייט 112$ לנוסע
  • טיפ למדריך
  • מס עירוני במלון בלונדון 8 פאונד לכל אחד

  שנשמור לכם מקום בהפלגה?

  אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים