מונה

קרוז 10 לילות 11 יום – קרוז מאורגן בים הבלטי באונייה NCL Escape

נורוויג'ן קרוז ליין - Norwegian Cruise Line NCL | 11 יום

קרוז מאורגן בים הבלטי

10 לילות 11 יום קרוז מאורגן בירות באלטיות אוצרות של אונסקו


הספינה הגדולה והחדשה ביותר המשייטת בים הבאלטי.

דנמרק, גרמניה, אסטוניה, רוסיה, פינלנד ושבדיה

יציאה מנמל מקופנהגן

חברת השייט NCL מהטובות בעולם הקרוזים, הראשונה שחידשה את המושג free style שייט בו אתם מכתיבים איך תיראה חופשת החלומות שלכם. הספינה הוכתרה ע”י USA today כספינה הטובה ביותר למשפחות  שהחדשנות שלה בעולם הקרוזים היא הטיילת הפתוחה, מודל למוטו העיקרי של הספינה “מרחבים פתוחים”. הספינה עוצבה ע”י האומן גיא הרווי, והיא מעין מוזיאון צף של אומנות הים. הספינה ייחודית בתחושת הריזורט בסגנון לאס וגאס שהיא מעניקה, מעין קלאב מפואר צף. הספינה זוכה מידי שנה בביקורת ובציונים גבוהים ע”י הלקוחות שהפליגו בה.גם בשני סבבי הפלגות לא תוכלו לחוות את כל מה שיש לספינה להציע

לחיפוש אחר חבילת שייט אחרת שתתאים לכם, בקישור הנלווה.

למה דווקא איתנו?

 • קנינו מראש את החדרים הטובים ביותר בספינה
 • טיסות סדירות דרך יעד שלישי בגרמניה
 • בית מלון מדרגת תיירות טובה בקופנהגן
 • בניית כל מרכיבי השייט והנילווים אצל המקצוענים
 • מלווה ישראלי צמוד לקבוצה מהנחיתה בקופנהגן ועד החזרה לתל אביב - מומחה ליעד
 • אוטובוס וסיור מודרך בכל אחד מנמלי העגינה
 • כניסות לאתרים נבחרים: מוזיאון פול והמצודה בסנט פטרסבורג, מוזיאון ההרמיטאז', שייט בתעלות סנט פטרסבורג, הארמון בשטוקהולם

מסלול ההפלגה

יום 1

ת"א-קופנהגן

היום ה-1,

קופנהגן בירת דנמרק ומהערים הקוסמופוליטיות הקסומות והבולטות שבסקנדינביה. קופנהגן שזורה בתעלות מים שהשייט לאורכם מעניק חווייה יחודית לביקור בה. סימן ההיכר של העיר הוא פסלה של בת הים הקטנה. במרכז העיר כיכר העירייה ובית העירייה שסביבם מזרקות ופסלים שמאפיינים את העיר. בקופנהגן נמצא המדרחוב הארוך בעולם ה Stroget. בית המלוכה של דנמרק נחשב לשושלת הוותיקה בעולם ומרכזו בארמון Amalienborg Palace. לאחר הנחיתה העברה למלון.

שייט לים הבלטי בירות באלטיות אוצרות של אונסקו
קרוז מדנמרק בירות באלטיות
יום 2

קופנהגן - הפלגה

הפלגה בשעה 17:00

בשעה 12:00 נצא יחד מלובי המלון לטרמינל ההפלגה בידוק check in ועלייה לספינה, ניתן לאכול צהרים ולהינות ממנעמי הספינה.

יום 3

וורנמונדה- רוסטוק

07:30-22:00

5 שעות סיור מודרך

הספינה תעגון בנמל וורננמונדה. הסיור יחל בעיירה רוסטוק, העיר הגדולה ביותר במדינת מקלנבורג-מערב פומרניה שבגרמניה. רוסטוק שוכנת על גדות נהר הווארנו (Warnow), בשטח שהיה פעם מזרח גרמניה. במלה”ע 2 סבלה העיר מהרס רב ושוקמה. חיים בה 210,000 תושבים. המבנים ההיסטוריים שלה, מזכירים את ימי ההדר, מתקופת ברית ערי ההאנזה. הסיור יכלול את כיכר העירייה ואת בית העירייה המהודר, הקתדראלה של העיר, המוקדשת למריה הקדושה, בה נמצא שעון אסטרונומי נדיר, והמטבעה הישנה בה הטביעו מטבעות.

בהמשך האוניברסיטה אשר הוקמה ב- 1416, מהעתיקות בגרמניה, ונסיים המדרחוב, ליד מגדל השמירה של העיר.  המשך היום בוורנמונדה, רובע וארנמינדה (8000 תושבים) המרוחק 16 ק”מ ממרכז העיר, והשוכן ממש על שפת הים הבלטי,   אחד הנמלים המרכזיים בגרמניה.  נשוטט מעט לאורך התעלה בה עשרות סירות דייג, חנויות ובתי בירה. ניתן לראות את המגדלור העתיק בן 140 שנה, את רובע הדייגים ואת חוף הים המכוסה.

יום 4

יום ים

יום בכיף בספינה הענקית עם מגוון פעילויות בידוריות של הצוות.

 

יום 5

טאלין, אסטוניה

09:00-16:30

5 שעות סיור מודרך בטאלין משולב עם אוטובוס ורגלי בעיר העתיקה.

טאלין, בירת אסטוניה, זכתה לאחרונה בתואר בירתה התרבותית של אירופה.  גדנסק שוכנת לחוף מפרץ בדרום הים הבלטי, על שפך הנהר וויסלה, ומהווה צלע במשולש הערים לצד עיירת הנופש סופוט והעיר גדיניה. בגדנסק חיים כ-600,00 תושבים, והיא עיר הנמל הראשית בפולין. לאורך ההיסטוריה הייתה גדנסק עיר מסחר. בימי הביניים היא הייתה עיר הנזה, והיום היא מרכז מסחרי חשוב.

אחרי מלה”ע 1 נקראה העיר דנציג, והייתה עיר חופשית בה חיו פולנים וגרמנים, זה לצד זה.  העיר העתיקה ימי ביינמית מחודשת מוקפת חומה עם מגדלי שמירה וצריחים. רחובות מרוצפים חלוקי אבן בזלת, בתים קטנים צבעוניים עם גגות אדומים רחובות וסמטאות עם בתי קפה וחנויות ציוריות קטנות. העיר הוכרזה בשנת 1997 כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו. במרכז בית העיריה מבנה גותי עם מגדל מתומן מהמאה ה13, בית המרקחת העתיק באירופה, וכנסיית סנט אולב, כנסייה גותית שסיפור מרתק שזור בבנייתה. מצודת טומפיאה העתיקה מהמאה ה13 היא מסמלי ההיכר של רצועת החוף בגובה של 50 מ’ וכיום משמשת כמעונו של בית הפרלמנט האסטוני.  בעיר שרידים מימי הקומוניזם, כנסייה אורתודוכסית כנסיית אלכסנדר נייבסקי שנבנתה על גבעת טומפיאה..

טאלין אסטוניה - קרוז בים הבלטי
ימים 6-7

סנט פטרסבורג

מ07:00 בבוקר עד למחרת 19:00

יומיים סיור מודרך עם אוטובוס צמוד בסנט פטרסבורג. שמסתיים בשעה  17:30

גולת הכותרת של ההפלגה העיר המדהימה ביופייה, סנט פטרסבורג, שהשייט ביניהם הוא חלק מהחוויה, בין מבצרים ומצודות. ללא ספק גולת הכותרת של מסלול ההפלגה היא העגינה ליומיים בסנט פטרסבורג. מהערים היפות באירופה ובעולם עם מוטיבים ממיטב הפאר של אירופה ניאו קלאסי ובארוקי בהשראת אדריכלים איטלקיים. נבנתה ע”י פטר הגדול על ביצות בעברה נקראה פטרוגארד. לנינגרד שימשה כבירת השושלת הצארית במשך 200 שנים. העיר בנויה על 42 איים בשפך של נהר הנייבה, ולכן נקראת גם וונציה של הצפון. כיום העיר השנייה בגודלה בברית המועצות. יופייה של העיר שימש כהשראה לנובלות של דוסטוייבסקי מחד, ולתורתו של לנין מנגד.  הרחוב המרכזי של העיר נייבסקי פרוספקט ממנו ניתן לטייל בין האתרים שבמרכז העיר, אורכו 5 ק”מ, ובו חנויות, מסעדות ובתי קפה. נבקר בהרמיטז’ המוזיאון הגדול בעולם ששימש כארמון החורף של הצאר ובו יצירות אומנות מפורסמות, כולל האולם של רמרנדט. נבקר בגנים המרהיבים של ארמון פטרהוף, עם המזרקות היפות. הארמון נבנה עבור פטר הגדול והגנים מסביב הם ללא ספק מסע סביב כל הגנים בעולם, שהיפה מכולם יובא לכאן. נראה את הקאתדרלה ע”ש אייזק הקדוש שכיפתו שולטת על קו הרקיע של העיר מתנוססת לגובה 100 מ’. נצטלם ליד פרש הברוזנזה מסמלי ההיכר של העיר. נבקר במצודת פול ופטר שבנתה כחיץ מול פינלנד, במרכזה קתדרלה קסומה עם כיפה מוזהבת שם נטמנו הצארים של רוסיה. הסיור בסנט פטרסבורג אינו שלם ללא שייט בתעלות סנט פטרסבורג, חווייה של זווית צפייה שונה על העיר.

שייט בים הבלטי
סנט פטרסבורג
יום 8

הלסינקי פינלנד

07:00-16:00

5 שעות  סיור מודרך עם אוטובוס צמוד בהלסינקי

הלסינקי היא בירתה של פינלנד. הלסינקי עיר נמל בה השמש כמעט ואינה שוקעת בתקופת ההפלגה. עיר יפהיפיה, עם ארכיטקטורה ניאו קלאסית בהשראת שכנתה-סן פטרסבורג, עיר שמשלבת ישן וחדש מבנים עתיקים עם ברים ובתי קפה חדשים. במרכז העיר כיכר הסנאט, כיכר גדולה מוקפת במבנים עתיקים, הקתדרלה הלותרנית של הלסינקי, שממרומיה נשקפת העיר. בסמוך לנמל העיר מצוי השוק השוכן במבנה מרשים מצופה לבנים צבעוניות. בשוק מגוון דוכני אוכל, שפע של דגים ופירות ים כיאה למרכז הדייג של אירופה, פירות, ירקות גבינות ומכל טובה של סקנדיביה. שדרת אספלנדה, השדרה המרכזית של השופינג בהלסינקי המסתיימת בפארק הריאות הירוקות של הלסינקי מקום לנוח ולטעון מצברים. לאורך השדרה חנויות מעצבים ובוטיקים, מסעדות, בתי קפה וברים. בסמוך לנמל על קו האופק נמצא מבצר סומנלינה, אתר שמור של אונסקו הבנוי על 6 איים.

יום 9

נמל העגינה נינאשהאם שטוקהולם שבדיה

07:00-19:00

6 שעות  סיור מודרך עם אוטובוס צמוד

בירת שבדיה, מהבירות היפות ביותר לאורך הים הבאלטי, מתפרשת על 14 איים, פארקים ירוקים, וארמונות ומבנים מפוארים. המרכז התיירותי נמצא קרוב ונגיש. השדרה המרכזית של העיר יוצאת מכיכר Sergels Torg  משני צדיה מאות חנויות של מותגים מפורסמים. השדרה מובילה בסופה אל  העיר העתיקה של שטוקהולם סמטאות צרות, ורובעים על איים שונים שגשרים מקשרים ביניהם, כנסיות מרשימות,  עם חנויות מזכרות ומסעדות. בעיר העתיקה נמצא ארמון המלך שסביבו הגנים המרשימים. נבקר בבית העירייה, המקום בו מוענקים

שייט בים הבלטי
קרוז בים הבלטי שטוקהולם
יום 10

יום ים

יום בו הספינה בשיא הפעילות, זה הזמן להירגע ליד הבריכות או בספא המפנק. או ממגון המתקנים של הספינה והפעילויות שהספינה מציעה.

יום 11

קופנהגן-ת"א

ב 09:00 תצא הסעה שתאסוף את המפליגים חצי יום סיור מודרך בעברית באזור קופנהגן שיסתיים בשד”ת ישירות לבידוק לקראת המראה. טיסת החזרה בשעות הערב דרך יעד שלישי.

לאפשרויות הפלגה נוספת במסגרת קרוז הים הבלטי חוויה ייחודית לכל המשפחה, ניתן להיכנס לקישור המצורף.

על הספינה NCL Escape הבריחה לים

חברת השייט NCL מהטובות בעולם הקרוזים, הראשונה שחידשה את המושג free style שייט בו אתם מכתיבים איך תיראה חופשת החלומות שלכם. הספינה הוכתרה ע”י USA today כספינה הטובה ביותר למשפחות  שהחדשנות שלה בעולם הקרוזים היא הטיילת הפתוחה, מודל למוטו העיקרי של הספינה “מרחבים פתוחים”. הספינה עוצבה ע”י האומן גיא הרווי, והיא מעין מוזיאון צף של אומנות הים. הספינה ייחודית בתחושת הריזורט בסגנון לאס וגאס שהיא מעניקה, מעין קלאב מפואר צף. הספינה זוכה מידי שנה בביקורת ובציונים גבוהים ע”י הלקוחות שהפליגו בה.גם בשני סבבי הפלגות לא תוכלו לחוות את כל מה שיש לספינה להציע.

 
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
NCL Getaway
cruise in NCL Getaway

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

זמני טיסות

טיסות לקופנהגן עם חברת לופטהנזה, עם נחיתת ביניים בפרנקפורט או מינכן.

 • ת"א - קופנהגן16:10-22:15
 • קופנהגן - ת"א19:30-03:25

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
15/06/2020 25/06/2020 NCL Escape הבריחה לים לחצו לצפייה במחירים מבצע
חלון לים
מרפסת
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
2,909$
Room Image

מחירים למרפסת

אדם בחדר זוגי
3,172$
24/06/2020 04/07/2020 NCL Escape הבריחה לים לחצו לצפייה במחירים מבצע
חלון לים
מרפסת
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
2,983$
Room Image

מחירים למרפסת

אדם בחדר זוגי
3,157$
תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
12/07/2020 22/07/2020 NCL Escape הבריחה לים לחצו לצפייה במחירים מבצע
חלון לים
מרפסת
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
3,119$
Room Image

מחירים למרפסת

אדם בחדר זוגי
3,294$
אדם בחדר משפחתי (2+2)
2,775$

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסה סדירה דרך יעד שלישי ומסי נמל
 • קרוז 9 לילות 10 ימים על בסיס פנסיון מלא
 • לילה במלון מדרגת תירות טובה בקופנהגן על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • מלווה ישראלי מומחה ליעד - מאורגן
 • אוטובוס וסיור מודרך בכל נמלי העגינה
 • כניסות לאתרים נבחרים: מוזיאון הרמיטאז', שייט בתעלות סנט פטרסבורג, כניסה למצודת פול ולארמון, הארמון בשטוקהולם

המחיר אינו כולל

 • טיפים 14$ לאדם ללילה בקרוז
 • מס עירוני במלון בקופנהגן
 • ביטוחים והוצאות אשיות

הערות

 • מומלץ לרכוש 60 יום לפני היציאה מהארץ ביטוח נסיעה לתקופת הנסיעה. הביטוח מכסה בגין דמי ביטול בנסיבות מוצדקות.
 • חובה לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה מיום ההגעה לאירופה.

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים