מונה

שייט בפיורדים נופים ויקינגיים בנורבגיה 10 ימים MSC Euribia– מאורגן בהדרכת שונטל

MSC - אמ אס סי | 10 ימים

מלוי נורבגיה פיורד
הספינה החדשה והגדולה ביותר שמשייטת לפיורדים

נורבגיה, המדינה עם הנופים היפים ביותר בעולם, שגולת הכותרת הם הפיורדים. לשונות ים שחודרות כאצבעות אל תוככי היבשה, שרידים לקרחונים שנסוגו. צבעם של המים בין כחול קריסטלי קר נורבגי עמוק ועד לתורכיז ויקינגי חם. שייט לאורך הפיורדים, הדרך הקסומה ביותר לחוות את יופיים. טיול יבשתי בנורבגיה מאפיר לעומת שייט כשהפיורד עוטף אתכם במלוא הדרו ואתם מוקפים בטבע פראי גלוייתי. השייט, כולל את התצפיות היפות ביותר, מפלים שוצפי מים, דרך הטרולים.

למה דווקא איתנו?

 • מאורגן עם מדריך\מלווה בכיר שמעניק מימד מקצועי לטיול
 • כניסות לאתרים נבחרים
 • חדרים בספינה מובחרים בקומות מבוקשות, אין אצלו חדרים ללא מספר.
 • אוטובוס בכל נמלי העגינה ובפקופנהגן

מסלול ההפלגה

ימים שישי 12.7

ת"א - קופנהגן

טיסה לקופנהגן דרך איסטנבול.
לאחר הנחיתה העברה משד”ת למלון, קליטה במלון. קופנהגן בירת דנמרק ומהערים הקוסמופוליטיות הקסומות והבולטות שבסקנדינביה. קופנהגן שזורה בתעלות מים שהשייט לאורכם מעניק חווייה יחודית לביקור בה.

ימים שבת 13.7

קופנהגן

בבוקר סיור מודרך עם אוטובוס ברחבי העיר. בין סמלי ההיכר של העיר, פסלה של בת הים הקטנה, כיכר העירייה ובית העירייה שסביבם מזרקות ופסלים שמאפיינים את העיר. קופנהגן וונציה של הצפון, שזורה בתעלות מים. הארמון המלכותי, בית המלוכה של דנמרק נחשב לשושלת הוותיקה בעולם ומרכזו בארמון Amalienborg Palace.

קופנהגן שייט פיורדים
ימים ראשון 14.7

קופנהגן

הפלגה 17:00
בשעה 12:00 תצא הסעה מהמלון לנמל. נגיע אל טרמינל ההפלגה בידוק check in ועלייה לספינה, ניתן לאכול צהרים ולהינות ממנעמי הספינה.

דנמרק קופנהגן
ימים שני 15.7

יום ים

יום כיף בספינה הגדולה החדשה ביותר והמפנקת במסלול לפיורדים

ימים שלישי 16.7

Nordfjordeid

שעות העגינה של הספינה 08:00-19:00
סיור עם המדריך ואוטובוס 09:00-15:30
הפיורד הצפוני הוא מרכז של רשת שלמה של פיורדים, שמסתעפים ממנו, פיורד בתוך פיורד. הנופים הם היפים ביותר. אורכו של הפיורד 110 ק”מ. נצא לסיור אל שמורת הטבע Jostedalsbreen ונעלה על רכבי טרולי מיוחדים לסיור הכולל את קרחון בריקסדאל. Briksdalsbre. בדרכנו חזרה נעבור דרך נקודות תצפית מרהיבות ומפלים שוצפים ונעצור בעיירה Olden שם נאפשר גם זמן חופשי להינות מהסמטאות הציוריות.

שייט לפיורדים נורבגיה
קרוז לפיורדים סקנדינביה - הפלגות של מונה קרוז
ימים רביעי 17.7

אולסון Alesund

שעות העגינה של הספינה 07:00-17:00
סיור עם המדריך ואוטובוס 09:00-15:00
עיר שנוסדה בתחילה המאה ה20, תוך שימת דגש על עיצוב ארט דקו. ממוקמת על מדרונם של הרים המכונים האלפים של סומוארה. העיר נחשבת למרכז התרבות של המחוז.
הנסיעה היפה ביותר היא לאורך דרך הטירולים. הטרולים הם הבסיס המיתולוגי של האגדות בסקנדינביה. האגדה מתארת יצורים חזקים מאוד, שעירים, עם אף גדול, זרועות גרודסקיות וכפות רגליים יחפות ענקיות. דרך הטירולים נחשבת לאחת היפות בנורבגיה הטבע במלוא הדרו. הדרך עקלקלה מאוד עם שיפועים שיאתגרו כל נהג. בין אלסון ובין טרולסטיגן בין אגמים, מפלים והרים.

אלסיונד נורבגיה
נורדפיורד אלסיונד
ימים חמישי18.7

פלאם Flam

עגינה 07:00-17:00
סיור מודרך עם המדריך ואוטובוס 09:00-16:30
פלאם עיירה קטנה ונחמדה היושבת על גדת הפיורד הארוך העמוק ויש אומרים המרהיב ביותר בעולם הסוגנפיורד. אורכו של הפיורד הוא 204 ק”מ ועומקו 1308 מטר. הפיורד נושק להרים משוננים, שירוק עד צומח על שיפוליהן יורדים ונושקים למרגלותיו. חגיגה עוצרת נשימה של יופי טבעי במיטבו. נצא עם אוטובוס של מירדל שם נצפה במפלי Kjosfossen המרשימים ומלון סטלהיים, מלון שבמלחה”ע השנייה שימש כבית הרבעה להשבחת הגזע הארי. מירדאל נמצאת בגובה 867 מ’, פופולרית גם בחודשי הקיץ בקרב מטיילים ואופנועים בגלל שביל ההרים המרהיב שיורד לכפר פלאם עם נופים מדהימים של מפלי מים שוצפים והרים תלולים בדרך. בשעות הצהרים נעלה על הרכבת הפנורמית ההיסטורית המפורסמת בדרך מרהיבה ממירדל אל פלאם.

אלסיונד נורבגיה
פלאם נורבגיה
ימים שישי 19.7

יום ים

הספינה משמשת כמרכז בידור וספורט צף עם מבחר פעילויות

ימים שבת 20.7

קייל גרמניה

שעות עגינה 09:00-19:00
סיור עם המדריך ואוטובוס 09:30-16:00
קיל היא עיר נמל מהגדולות והחשובות בגרמניה, מרכז חיל הים הגרמני ומספנות המפורסמות (שם תאגיד טיסנקרופ מייצר את הצוללות של הים הישראלי). מהאתרים החשובים בעיר: בית העירייה שהמגדל שלו המתנוסס לגובה 106 מ’ בנוי בסגנון ונציאני, בחזית בית העירייה אגם ובניין האופרה. כנסיית “זאנקט ניקולאס” שנבנתה בסגנון גותי בבניה מודרנית. המבצר המקומי, והאנדרטה פליקר לזכר חיילי צוללות חיל הים הגרמני. ניסע אל המבורג עיר הנמל השניה בגודלה באירופה. המבורג, מכונה ונציה של גרמניה. יושבת על שפך נהר האלבה ובתוכה רחובות של תעלות מים. הנוף של כיפות, צריחים ובתים עם ארכיטקטורה קסומה. נראה את בית העיריה וכמובן נשאיר זמן לשופינג (בהתאם ללו”ז)

המבורג גרמניה
קייל גרמניה
ימים ראשון 21.7

קופנהגן -ת"א

בשעה 08:30 תצא הסעה שתאסוף את המפליגים לסיור קצר שיסתיים בשד”ת. נבקר בטירת הלסינור ששימשה השראה ליצירת המופת של שייקספיר, המלט. טיסת החזרה מקופנהגן אל ת”א.

על הספינה MSC Euribia

MSC Euribia נקראת על שם האלה הקדומה מהמיתולוגיה Eurybia אשר שלטה ברוחות, מזג האוויר וקבוצות הכוכבים כדי לשלוט בים, לקדם את חזון הספינה לשלוט בפריסה של טכנולוגיות קיימות חדישות כדי להגן ולשמר את המערכת האקולוגית הימית היקרה. .
הספינה מובילה את החדשות של עולם הים. גוף הספינה עצמו מבחוץ הוא יצירת אומנות ויזואלית שמבטאת את הדו קיום האלוגי שבין הספינה לעולם הים. על הספינה הייחודית הזו שבה אמנות פוגשת חדשנות, שיוט בכחול מעולם לא היה ירוק יותר. כל השפכים מטופלים יסודית, ללא שימוש בפלסטיק, מקור האנרגיה ירוק.
פנים הספינה, טיילת מרכזית כיפת ה-LED הארוכה והמרהיבה יותר בים 110 מ’, חנויות, מסעדות, מוזיקה חיה ועוד לאורך כל הפלגה. ספורטפלקס, קזינו ובר-סטודיו לטלוויזיה.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
msc euribia
msc euribia

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
12/07/2024 21/07/2024 MSC Euribia לחצו לצפייה במחירים מבצע
פנימי
חלון לים
מרפסת לים
Room Image

מחירים לפנימי

אדם בחדר זוגי
3,099$
Room Image

מחירים לחלון לים

אדם בחדר זוגי
3,433$
Room Image

מחירים למרפסת לים

אדם בחדר זוגי
3,645$

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסה סדירה לקופנהגן דרך יעד שלישי באירופה (כולל כבודה),
 • שייט 7 לילות על בסיס פנסיון מלא+,
 • לילה לפני השייט מלון 4* בקופנהגן על בסיס לינה וארוחת בוקר,
 • סיורים מודרכים עם אוטובוס צמוד בכל יום בהתאם לתוכנית
 • כניסות לאתרים בהתאם לתוכנית
 • מסי נמל אוויריים וימיים
 • טיפ בספינה לפי שווי של 77 יורו לנוסע

המחיר אינו כולל

 • טיפ למדריך
 • ביטוחים
 • הוצאות אישיות בשייט

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים