מונה

קרוז מאורגן ביפן 17 לילות 18 יום פריחת הדובדבן מרהיב ובלעדי

Princess cruises - פרינסס קרוז | 17 יום

יפן

שייט מאורגן ביפן בתקופת פריחת הדובדבן עם אילן ציפורה


אנו מקשרים את יפן באופן פאבלובי עם המושג "ארץ השמש העולה" ואכן המשמעות של השם יפן הוא "מקור השמש". יפן מורכבת בעיקרה מארבעה איים: הונשו, שיקוקו, קיושו והיקאידו.

אתגרי להתכונן לטיול ביפן, הכל בה כל כך דומה וכה שונה, עד שלא חשוב, למשל, איזה ספר תקראו עליה, או באיזה סרט תצפו, עדיין המפגש האמיתי עם ארץ זו מובטח שישאיר אתכם פעורי פה.

המושג "רבת פנים" קטן על יפן. זו חברה רבת ניגודים וסתירות. מחד, מעצמה כלכלית מובילה, קצב חיים מהיר, טכנולוגיה הכי מתקדמת, אוניברסיטאות ומכוני מחקר מהשורה הראשונה, רכבות מהירות בשיא הדיוק שמזכירות עולם בדיוני, מרכזי קניות מנקרי עיניים, אנשים מאירי פנים ובעלי נימוסים מיוחדים שיוצאים מכליהם על מנת לעזור לזר המתקשה בהתמצאות, ומאידך, חברה שמרנית, אפופת מסתורין ומסוגרת, השומרת באדיקות על ההיסטוריה העתיקה והמפוארת שלה, על מסורותיה, אמונותיה ומבניה החברתיים והמשפחתיים.

מצד אחד מאופקים ומסוגרים ברמות על ומצד שני משולחי רסן לחלוטין. בקיצור, מסורת ומודרניזציה דרות בכפיפה אחת. שיא הטכנולוגיה המערבית, אך שונה ממדינות המערב; אסייתית, אך שונה מכל חברה אסייתית אחרת. מעטות מדינות העולם המודרני שאינן מושפעות מהרעיונות, התרבות והכלכלה היפניים, ועדיין היא נחשבת לחידה. הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן והשינטו הנפלאים, הנופים הגעשיים, הטבע הקסום, צבעי השלכת המהממים כל אלה חוברים יחדיו לטיול שרשמיו יישארו חרוטים היטב בזכרון. התזמון הוא האידיאלי והמבוקש, פריחת הדובדבן שצובעת את יפן במשקפים ורודים מרהיבים וייחודיים. הפריחה מוסיפה לגנים ולמקדשים תפאורה עוצמתית

עוצרת נשימה. את חלקו הראשון של הטיול לפני השייט נקדיש לבירה טוקיו , וסביבתה וקיוטו וסביבתה .

למה דווקא איתנו?

 • מדריך מרתק מומחה ליפן
 • סיור מודרך עם אוטובוס צמוד בכל נמל עגינה
 • 6 ימי טיול לפני השייט באוסקה וטוקיו
 • בתי מלון איכותיים
 • שירות מקצועי ואדיב
 • מלווה מומחה ליפן

מסלול ההפלגה

ימים 1 17.3

ת"א-מינכן- אוסקה

המראה מת”א למינכן ומשם לאחר קונקשיין של שעתיים המשך בטיסה ישירה לאוסקה.

ימים 2 18.3

אוסקה-קיוטו

נחיתה באוסקה. לאחר היציאה משד”ת נסיעה דרך אוסקה ונארה. נעלה לתצפית מרהיבה ממרומי מגדל Umeda Sky Bldg מסימני ההיכר השולטים בקו הרקיע של אומדה. בין 2 המגדלים גשר מצפה ובו גן צף בגובה 170 מ’ מעל מפלס הקרקע, תצפית עוצרת נשימה. לאחר התצפית נעבור דרך רחוב הקניות השיקי Namba. אחרי שעות הצהרים נבקש במקדש Todai-Ji שבו פסלו של בודהה העצום Nasuga. הגעה לקיוטו, ארוחת ערב, לינה במלון  בקיוטו  Crowne Plaza או דומה.

שייט אוסקה יפן
הפלגות נופש ליפן
ימים 3 19.3

קיוטו

לאחר ארוחת בוקר, יום שיוקדש לסיור בעיר קיוטו, בירתה העתיקה של יפן והמרכז הרוחני של מאות מקדשי בודהה ושינטו. ארכיטקטורה אורבנית ובוטאנית המשמרת את הקלאסיקה היפנית ההיסטורית.  ביקור  במקדשים: פגודת הזהב שכולה מצופה זהב Kinkau ji Temple בחזיתה “אגם המראה” המספר את סיפור הבודהיסטי.  בהמשך גן הסלעים המפורסם. נמשיך אל מקדש Ryoan ji שצמוד אליו גן הסלעים המקום האידיאלי למדיטציה ניקוי המוח. נמשיך לשוק האוכל הססגוני Nishiki-koji. נבקר באזור ארישימיה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

yokohama china town טיול מאורגן ליפן
הפלגת נופש ביפן
ימים 4 20.3

קיוטו

לאחר ארוחת בוקר יום שלם מרהיב בקיוטו, בפרברי העיר על גבעה המתצפתת על העיר נמצא מקדש Kiyomizu במתחם המקדש עצי דובדבן שנמצאים בשיא הפריחה ומפל קסום הזורם אל מעיין.  נמשיך למדרחובים המפורסמים של קיוטו  Ninen-zaka Sannen-zaka שבהם חנויות מסורתיות לקניית קימונו ובעיקר אוירה אחרת של יפן המסורתית. נמשיך למקדש הכסף Ginkaku ji שהוקם כוילה עבור השוגון. למרות המשאלה לצפות את המקדש בכסף שלא התמלאה, השם נשאר. כיאה לכל מקדש, מסביב גנים מרהיבים ביופיים ועצים שופעים, עם אגם השתקפות. מכאן נמשיך לגולת הכותרת של היום Philosophy path דרך שאורכה 2 ק”מ עם מאות עצי דובדבן, לאורכה תעלת מים עם גדה מרוצפת. בתקופה זאת העצים בשיא פריחתם. בהמשך מקדש Fusimi Inari המפורסם תודות לרצף של אלפי שערים כתומים היוצרים דרך המובילה אל יער סבוך למרגלות ההר הקדוש Inari ע”ש אל האורז של השינטו. נחווה טקס שתיית תה מסורתי יפני במקדש Kodaiji ונסיים את היום באזור העתיק של קיוטו.

קרוז מאורגן ליפן tokoyo imperial palace
קרוזים מאורגנים ליפן Japan, from Aomori - Hirosaki Castle
ימים 5 21.3

קיוטו- טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר המזוודות יאספו וישלחו ישירות מהמלון בקיוטו למלון בטוקיו. ניסע אל תחנת הרכבת משם ברכבת המהירה-הקליע  Super Explress Shinkansen (מחלקה 2 זמן נסיעה שעתיים וחצי) מקיוטו לטוקיו. לאחר ההגעה סיור פנורמי ראשוני להיכרות עם העיר, ביקור במקדשו של הקיסר Meiji ובמרכזי הקניות הססגוניים של העיר Omotesando & Harajuku, Shibulya, Ginza. ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה במלון Princess Tokyo או דומה.

קרוז ליפן - Japan, Shimonoseki - Tsunoshima Ohashi Bridge
קרוז ליפן Okage Yokocho
ימים 6 22.3

טוקיו

יום סיור מקיף של אתרי העיר שיכלול ביקור במקדש הבודהיסטי המפורסם והצבעוני ביותר בטוקיו Asakusa Kannon, נבנה בשנת 645, קנון ידועה ביפן כאלת הרחמים עם אלף הידיים. נבקר במוזיאון Edo-Tokyo לשמר את המורשת ההיסטורית של טוקיו. טוקיו בעברה נקראה Edo המסלול במוזיאון עובר בין תחנותיה ההיסטורית של העיר עם מודלים מקסימים ועשויים באופן מוקפד, זהה למקור. נמשיך למתחם הקניות העכשווי של העיר Akihabara גן העדן של חשמל, אלקטרוניקה, גדג’טים וגיימרים. בהמשך היום נעלה לתצפית פנורמית ממרומי מגדלTokyo Metropolitan Government   בגובה 202 מ’ מעל פני העיר. נסיים את היום בגני הארמון המרהיבים ששוכנים במקום בו היתה מצודת העיר Edo ששרידיה נותרו. ארוחת ערב במסעדה מקומית לינה בטוקיו

שייט ביפן shiraito falls
טיול ביפן Japan, from Nakagusuku - Naha, Shuri Castle
ימים 7 23.3

טוקיו- הקונה-טוקיו

יום מלא בהקונה – Hakone, מתחם שמורת הטבע של הר פוג’י, במרחק של כ 100 ק”מ מטוקיו. הנוקי ידוע כיעד מועדף על תיירים ויפנים שמעוניינים בפסק זמן מהכרך הסואן. נשוט לאורכו של נהר Ashinoko שהר פוג’י משתקף בו במלוא הדרו. משם נרחף עם רכבל מעל  עמק Awaku dani, עמק וולקני עם נהרות מים חמים ובריכות גופרית שמקורם ממעמקי האדמה. נבקר במוזיאון הפתוח הייחודי, המטרה ליצור פיסול סביבתי ומיצגים אומנותיים שמשתלבים בהרמוניה עם הטבע בהתאם למתווה התצפיות של הנוף מסביב.

נחזור לטוקיו לביקור באזור Odaib מתחם ששוכן באי מלאכותי במפרץ טוקיו. במקום שכנה מצודה עתיקה מהמאה ה16 שהגנה על העיר מצד הים. כיום המקום הפך שמוקד תיירותי של העיר עם מסעדות חנויות. סימן ההיכר של קו הרקיע הוא בניין הטלויזיה פוג’י עם הכדור הכסוף.

חבילות שייט ליפן
חבילת שייט ליפן
ימים 8 24.3

טוקיו- נמל יוקוהומה

הבוקר יוקדש לסיור משלים בטוקיו בגני Hama riku גנים קסומים בטיילת שלאורך מפרץ טוקיו. משם נמשיך ליוקוהומה לסיור בצ’יינה טאון הרובע הסיני הגדול ביותר ביפן, משכנם של סוחרים סיניים. רחבות ססגוניים סיניים עם מסעדות אוטנטיות. נמשיך אל “מפרץ העתיד”  הקסום של יוקוהומה Yokohama Minato, פארק שעשועים, בתי מלון ומגדלים גורדי שחקים. בשעות הצהרים נגיע לנמל להליך הקליטה בספינה.

ימים 9 25.3

Toba

07:00-15:00 (ירידה מהספינה בעזרת טנדרים-סירות הלו”ש בין הספינה לרציף המעגן)

לאחר ארוחת הבוקר נצא עםאוטובוס צמוד לסיור בטובה ו Ise. ב Ise Shrine נבקר במקדש בו מצויים חפצי קדושה של ה”קאמי”, אלת השמש בשינטו, מאוכסנים באולם פנימי שאינו נגיש לאף אחד. המקום, הוא מהקדושים ביותר מיועד להתייחדות עם האלים ותפילה. המקדש הפנימי והחיצוני נבנים מחדש כל 20 שנים על פי מסורת שינטו עתיקה. נמשיך לסיור במדרחוב הקסום Oharai Town, ורחוב Okage Yokocho שחזור של רחוב מעיר המקדש העתיק של תקופת האדו, אופייני לאזור המערבי, חנויות מסעדות ובתי קפה. בהמשך חצי האי המקסים שנקרא על שם Mikimoto Pearl Island, הראשון שפיתח את מרכז של הפנינים היפני. באי ניתן לראות את שולות הפנינים המסורתיים שנקראות “אמה” בזמן פעולה. נסיים בביקור באקואריום של Toba אקואריומים ובריכות עם שוכני מצולות במרחק נגיעה.

קרוזים ביפן
קרוזים - יפן
ימים 10 26.3

Takamatsu-Ogijima

09:00-17:00

מדריך מקומי ימתין לכם בירידה מהספינה. נצא ליום שלם מרתק בערים Takamatsu ו Ogijima. הסיור יחל בביקור בפארק Ritsurin הגנים מדורגים כאחד משלושת הכי יפים ביפן, לדעת רבים היפה ביותר. הפארק מתפרש על שטח עצום עם בריכות, גבעות, ביתנים, גני תה מסורתיים. הגן שוכן למרגלותיו של הר שיאון, ההר משתקף בכל נקודה בפארק בזווית שונה וייחודית. הדרך האידיאלית לחוות את הפארק לתפוס את אחת מפינות הרוגע ולעשות מדיטציה של חיבור בין הגוף הנפש והנוף. בשעות הצהרים נפליג בעזרת מעבורת מנמל טקאמטצו לאי Ogijima. אורכו של האי 2 ק”מ ורוחבו 1 ק”מ, מתגוררים בו כ 150 איש בלבד. האי שוכן על הרים שנישאים מעל פני הים. לכפר אוירה ייחודית קסומה. במעלה ההר מקדש טויוטה-מהימה, להצלחה בלידה.

קרוז ליפן Ishite-Ji
קרוז ליפן tokyo imperial
ימים 11 27.3

Kochi port

07:00-18:00

יום סיור ב Takamatsu בירת Kagawa  בקוצ’י נמצאת מצודה, בעבר שימשה כמעוזו של הלורד ימאוצ’י וצאצאיו, וכיום נכסים היסטוריים שמורים. התצפית ממרומי מגדל המצודה הם חובה הנוף של האי הוא המפתח להבין את אורח החיים המקומי. נמשיך לפארק הקסום Godaiyama. בשעות הצהרים נבקר בחופים המפורצים של Katsurahama בחוף פסל של בנו המועדף של קוחי Sakamoto Ryoma, מהאדריכלים הנערצים ביפן. בהמשך החוף מקדש ייחודי  הנמצא בהר גודאיי Chikurin-ji מקדש שלבטח יותיר רישום כייחודי.

ימים 12 28.3

Matsuyama

07:00-18:00

יום סיור מודרך במאטסויאמה שיחל מביקור במצודה מהמאה ה16, אחת מ 12 המצודות המקוריות של יפן ומהעניינות שבהם. נמצאת על הר ששוכן בקצה מפרץ קסום. בהר מאות עצי דובדבן שבתקופה זאת של השנה מצויים בשיא פריחתם והמחזה מרהיב במיוחד. המצודה היא מבט מסקרן על התקופה הפאודלית של יפן. לאחר צהרים נסקר במקדש Ishite-Ji צפונית למאטסוימה. משמעות השם אבני-יד.

שייט אוסקה יפן
יוקוהמה מפרץ העתיד
ימים 13 29.3

יום ים

יום קסום שמטרתו להינות ממנעמי הספינה. הספינה חדשה ומפנקת וביום ים צוות הבידור ינעים את זמנכם.

ימים 14 30.3

בוסאן דרום קוריאה (Busan)

07:00-16:00

בוסאן עיר הנמל המרכזית של דרום קוריאה, העיר השנייה בגודלה במדינה (אחרי סיאול), סן פרנסיסקו של קוריאה. העיר שללא ספק תמגנט אתכם כעיר דינמית ומרתקת. פארק איגידה נמצא בין צוקים הנישאים מעל חוף ים קסום ומנגד אל גשר גוונגאן, המרשים ביופיו, וגורדי השחקים השולטים על הנוף.  אי אפשר לבקר בבוסאן מבלי לבקר בחופי המרכזיים ההומים Gwangali ו Haeundae לאורכם מסעדות ובתי קפה והטיילת המרכזים Taejongdae עם מגדלור לבן, גשר גוונגאן, מגדל בוסאן ונוף עוצר נשימה. מקדש ארמון הדרקון, Yonggungsa Temple הממוקם על שן צוק נשקפת על המפרץ. עיר הפאבלות הצבעוניות או אם תרצו סנטוריני של המזרח Gancheon  גנצ’ון בתים בצבעי פסטל על צלע ההר, היא מקום קסום פשוט ללכת בו לאיבוד. הביקור בבוסאן אינו שלם ללא ביקור בשוק הדגים הססגוני, גאגלצ’י עולם החי הימי רוחש לבחירה עד אצלכם בצלחת.

ימים 15 31.3

יום ים

כדאי פשוט להירגע שלווה לנפש בבריכות שבספינה או בספא המפואר של הספינה.

ימים 16 1.4

הר פוג'י Shimizu

11:00-21:00

ההר המפורסם ביותר ביפן, הר קדוש שמשמש כתמונת הנוף הייצוגית של יפן. ההר הוכר כבר משנת 2013 כמורשת עולמית של UNESCO. הר געש כבוי המתנשא לגבוה של 3,776 מ’. ביקור ביפן אינו שלם ללא תצלום כשההר ברקע והזוית היפה ביותר היא מגדת האגם קוואגוצ’י. ניסע עם בוקר לאגם Kawaguchi אחד מחמשת אגמי פוג’י והיפה מביניהם. באגם מעייינות חמים שמקורם ממעבי האדמה. נבקר במוזיאון של אומן הקימונו Itchiku Jubota להבנת הליכי יצירת הקימונו ואופן הלבשתו. במוזיאון יצירת המופת הלא גמורה שמורכבת מ 80 קימונו שיחד יוצרים את נופו של ההר. בהמשך נבקר דרומית להר במפלי Shiraito המפלים היפים ביותר ביפן רוחבם 150 מ’ הנופלים מראש צוק בגובה 20 מ’.

fuji קרוז ליפן
fuji mountain קרוז ליפן
ימים 17 2.4

טוקיו-פרנקפורט-ת"א

ירידה מהספינה בנמל יוקוהומה 07:00-09:00

לאחר הירידה מהספינה העברה לשד”ת טיסה מטוקיו דרך גרמניה לתל אביב. נחיתה 3.4 לפנות בוקר.

הכנסו למגוון הפלגות נופש

הכנסו למידע נוסף אודות קרוזים למזרח הרחוק

על הספינה Diamond Princess יהלום הנסיכה

הספינה Princess Diamond של חברת princess cruise היא כור היתוך של אוכלוסיית העולם עם חלון לתרבות היפנית, כתוצאה מכך שנמל הבית שלה נמצא ביוקוהומה יפן. טעימה רב חושית של הפולקלור, המטבח, הצבעים, הטעמים ובעיקר האוכלוסייה בארץ השמש העולה. החוויה הקולינארית היא רב טעמית עם דגש על המטבח היפני במיטבו. הספינה ששופצה לחלוטין בשנת 2017 עדיין מבהיקה ביופייה. מרכז הספינה האטריום (פיאצה) המתפרש על 3 קומות, עם פסל ענק כרום. מסלול השיוט ביפן בספינה הפך לפופולרי והמועדף על הישראלים. אין ספק ששייט ביפן הוא המבוקש ביותר.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
royal Princess - Regal Princess
cruise in royal Princess

החל מ- $1800

הקרוז לא זמין, בחר קרוז אחר במקום

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסה סדירה ליפן דרך גרמניה
 • שייט 9 לילות על בסיס פנסיון מלא +
 • 3 לילות בטוקיו בתי מלון 4* על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • 3 לילות באוסקה בתי מלון 4* על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • 5 ארוחות ערב בימים שלפני השייט
 • מסי נמל אויריים וימיים
 • מדריך מומחה ליפן (אילן ציפורה) דובר עברית צמוד
 • סיורים מודרכים עם אוטובוס צמוד ע"פ התוכנית
 • כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית

המחיר אינו כולל

 • טיפים בספינה 14$ לאדם ללילה
 • טיפ למדריך 60$ כ"א
 • ביטוחים .
 • מס עירוני בבית המלון.

הערה חשובה

 • התוכנית הינה מסלול שילדי יתכנו שינויים והתאמות בהתאם לתעדוף המדריך.

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים