מונה

קרוז מאורגן באיים הבריטיים נופים, טירות אגדות וארמונות 14 יום Regal Princess בריטניה, אירלנד וסקוטלנד 1.7 עם מכאל ארנון

Princess cruises - פרינסס קרוז | 14 יום

אדינבורג
ממסלולי השייט המבוקשים ביותר והקסומים. מסע מקיף של האיים הבריטיים. מסע בזמן אל תוך עולם עתיק, אנגלי, סיפורים וסרטים שכולנו גדלנו עליהם. רובין הוד, אגדות המלך ארתור, אלדורדו, קו אונידין ושורשי הממלכה. הנופים הם מהיפים באירופה, ירוק עד, משובץ באגמים כחולים עמוקים ומסתוריים. גבעות הרריות הנושקות לקו החוף בהוד עם רכס של מצוקים. ערים עתיקות, מצודות, טירות, ארמונות כולם מוקפים בנופים כפריים.

למה דווקא איתנו?

 • מלווה קבוצות איכותי בכיר מומחה שמעניק חוויה ייחודית למסלול
 • כל האתרים והכניסות לאתרים כלולים במחיר
 • ליווי והכוון של צוות שייט מקצועי ומנוסה
 • חדרים מובחרים במיקום מצויין וידוע מראש
 • לקוחות שנסעו איתנו וממליצים בחום עלינו

מסלול ההפלגה

ימים 1.7 שני

ת"א-לונדון

ניפגש בנתב”ג ונמריא אל לונדון. לאחר הנחיתה נסיעה לעיר. נצא להרגיש איך “לונדון כן חיכתה לי”, נראה את הסמלים המובהקים של העיר. נתחיל את הסיור מתצפית על מצודת לונדון המקום שמסמל את היווסדה של לונדון במאה ה11 ע”י ויליאם הכובש. נמשיך אל הגשר המפורסם, סימן ההיכר של לונדון “טאוור ברידג”, המקום שמקפל בתוכו היסטוריה, ארכיטקטורה וחדשנות טכנולוגית. נלך לאורך הגשר ושבילי רצפת הזכוכית בין המגדל הצפוני לדרומי. מהגשר נמשיך לאורך גדת התמזה ונראה את הפרלמנט של לונדון מבנה מרשים בסגנון גותי, מהעתיקים בעולם, המבנה נקרא רשמית ‘ארמון ווסטמיניסר’. ליד הפרלמנט הביג בן, מגדל השעון המפורסם של העיר. נמשיך ונצפה בלונדון איי המתנשא לגובה 135 מטר ובו 32 “קבינות” שקופות המסמלות את 32 המחוזות של לונדון. בתום הסיור ניסע לקובנט גרדן ונהנה מהשוק היפהפה המקושט ומסביבו חנויות בוטיק, פאבים ומסעדות וגם אומני רחוב המופיעים להנאתנו למלון לקבלת חדרים

לונדון
לונדון
ימים 2.7 שלישי

לונדון - סאותהמפטון

עם בוקר ניפרד מלונדון אל סאותהמפטון, קליטה בנמל עליה לספינה היכרות עם הספינה המפוארת
אחרי ארוחת צהרים, התארגנות בספינה, נסייר עם המדריך להיכרות.
הפלגה 16:00

ימים 3.7 רביעי

פורטלנד אנגליה

שעות עגינה 07:00-19:00
סיור מודרך 09:00-16:00
האי פורטלנד מחובר בגשר אל יבשת אנגליה. נמל פורטלנד נבנה בסוף המאה ה19 ועד תחילת המאה ה20, נמל ענק, שנבנה כשובר גלים, שימש כנמל המרכזי הצי המלכותי. נבקר במגדלור המפורסם של האי ששימש כנקודת התייחסות לכיוון הספנים במאות האחרונות. נמשיך משם לשן הסלע Bill שהים עיצב אותה לדמות מהאגדות. פורטלנד מתקשרת אל הפלישה לנורמנדי, מכאן יצאו כוחות בעלות הברית. הכביש שמסביב לאי פורטלנד הוא מהיפים ביותר סביב ים טורקיז רגוע. נעבור על פני הגשר המחבר אל היבשה שם נמצאת עיירת הנופש ווימות’ , הטיילת המקסימה אספלנייד והנמל הישן. לאחר מכן נשוב לספינה.

ימים 4.7 חמישי

יום ים

את שעות הבוקר ננצל למפגש היכרות והרצאת העשרה של המדריך. שאר היום יהיה זמן פנוי להינות מהאטרציות בספינה המפוארת. ניתן להשתתף בחוגי ההפעלה שמארגנת הספינה. להינות ממתקני הספינה המפנקים. להשתכשך על שפת הבריכה או ממופעי הבידור המרהיבים והמושקעים.

ימים 5.7 שישי

קורק אירלנד

שעות עגינה 07:00-18:00
סיור מודרך 09:00-14:00
5 שעות סיור מודרך בקורק העיר השנייה בגודלה באירלנד. העיר שבה ניתן לספוג את האוירה האירית העליזה שאופפת אותה.
נבקר בטירת Blarney שנבנתה לפני 600 שנים ע”י קומרק מק-קרתי שנחשבת לאחת מהאתרים החשובים והיפים של אירלנד. בטירה האבן המפורסמת שעל שמה נקראת הטירה שהאמונה מספרת שמי שזוכה לנשק אותה זוכה בכישרון הדיבור.
נחזור לקורק – נטייל לאורך הרחוב הראשי, סנט פטריק, החוצה את העיר ולאורכו המבנים החשובים של העיר שהמפורסם שבהם הוא מגדל הכנסייה האדום-לבן שנדון, הסמל של קורק . נמשיך ונטייל בעיר בין אתריה – ככל שהזמן יותיר לנו.

קורק
קורק
ימים 6.7 שבת

דאבלין אירלנד

שעות עגינה 07:00-19:00
סיור מודרך 09:00-16:00
דאבלין, בירת אירלנד, בירת האלכוהול והאוכל הטוב. עיר מהמתפתחות בעולם המערבי, מרכז ההי טק של אירופה. נוסדה במאה ה9 ע”י הוויקינגים, על גדת נהר הליפי. יופייה וייחודה של העיר הוא בעושר המבנים ההיסטוריים והמודרניים עם ארכיטקטורה חוצה זמן. נבקר באטרקציה המרכזית טריניטי קולג’, שנוסדה בשנת 1592 ע”י המלכה אליזבת ה-1. מוסד אקדמי וותיק שהקמפוס שימש השראה לחובבי ג’אנר הסדרה של “הארי פוטר”. בקמפוס מדשאות ירוקות ואוירה צעירה סטודנטיאלית. בקמפוס נמצא “הספר של קלס” כתב יד עתיק שנכתב על ידי נזירים במאה ה8 של ארבע ספרי הבשורה של הברית החדשה. נבקר באחוזת פאוורסקורט.
נסייר ברחובות העיר, נבקר ברובע טמפל-באר הציורי, נשוטט ברוב הקניות גראפטון ועוד.
סימן ההיכר השולט בקו הנוף של דאבלין הוא החוד של דאבלין חרוט חד שגובהו 120 מ’ ונמצא ברחוב הראשי של העיר מול בית הדואר המרכזי. הביקור בדאבלין אינו שלם ללא מבשלת הבירה, נבקר ונטעם מהבירה המפורסמת.

דאבלין
דאבלין טירה
ימים 7.7 ראשון

Greenock -גלאזגו סקוטלנד

שעות עגינה-18:00 08:00
סיור מודרך 09:00-16:00

העיר זכתה לתנופה עם התפתחותה כעיר הנמל המרכזית של סקוטלנד, בתקופת המהפכה התעשייתית. בשנת 1990 הוכתרה גלאזגו כבירת התרבות של אירופה, תיאטראות העיר מציגים את מיטב מופעי west end. כשאחותה אידנבורג מיקמה את עצמה כבירת הוויסקי גלאזגו הכתירה את עצמה כבירת הבירה. מבשלות בירה איכותיות ובוטיקיות שהמפורסמת שבהם טנט. את הסיור נתחיל מכיכר העיר המרכזית ג’ורג’ (על שם המלך ג’ורג’ השלישי), כיכר מלבנית מוקפת בנינים גבוהים ומרשימים. אי אפשר ללא בית העיריה שנשקף מפאת הכיכר, מבנה ויקטוריאני ניאו קלאסי מרשים, עם השפעות רנסאנס איטלקי, שנחנך על ידי המלכה ויקטוריה. ניכנס לאולם המבואה שמזכיר קתדרלה מרשימה. נבקר בקתדרלת מנגו של גלאזגו המרשימה והעתיקה ביותר. מול הקתדרלה בית הבישוף המבנה העתיק ביותר בעיר ששרד מימי הביניים. סיור בארמון העם הסקוטי. נמשיך לביקור במוזיאון לבניית חמת חלילים.
בתום הסיור נשוב לספינה.

גלסגאו
גלסגאו
ימים 8.7 שני

יום ים

יום של כיף בספינה המיוחדת עם האטרציות הבלעדיות

ימים 9.7 שלישי

איי אורקניי קירקוול, סקוטלנד

שעות עגינה 07:00-18:00
הטיול משעה 09:00 עד 15:00
קבוצת איי אורקניי, 70 איים מתוכם 20 מיושבים, נמצאים צפונית לסקוטלנד. הספינה תעגון בקירקוול העיר הגדולה ביותר באיי אורקניי. קירקוויל, עיר ציורית, נוסדה על ידי הויקינגים במאה ה11, תקופה בה האיים היו שייכים לנורבגיה. הסיור יתחיל מקתדרלת מגנוס הקדוש, ע”ש שליט האי במאה ה 12 שנרצח ע”י שליחי אחיו. בסמוך לקתדרלה נמצא ארמון הבישוף שהנהיג את האי. בסמוך נמצא ארמון הרוזן, ארמון אלגנטי בסגנון רנסאנסי. נראה את דמות הסלע הבזלתי הניצב על קו המים, דמות אנושית שכונתה ‘האיש מהוי’. נחצה את האי עד לאי הקטנטן Lamb Holm שם נמצאת כנסייה שנבנתה ע”י שבויים איטלקיים בעמל רב. ניסע בכביש אל האתר המפורסם ביותר באי Ring of Brodgar טבעת של סלעים בחצי גורן על רקע הים הכחול. יש קונספירציות רבות על ייעודם של הסלעים, שהונצחו בסדרה המפורסמת אאוטלנדר.

בתום הסיור נשוב לספינה

קירקוול אורקני
קירקוול אורקני
ימים 10.7 רביעי

אינברגורדון Invergordon סקוטלנד

שעות עגינה 07:00-18:00
שעות סיור 09:00-15:30
נתחיל את היום בסיור פנורמי באינברגורדון. נצא אל העיירה דורס לתצפית על אגם לוך נס המפורסם. אגדות רבות, עדויות סביב האגם והמפלצת ששוכנת במעמקיו. נמשיך לסיור פנורמי בהיילנד ולתצפית מרהיבה מקומין על האגמים הפרוסים למרגלותיכם.

לוך נס
אינברגורדון
ימים 11.7 חמישי

Queens Ferry -אדינבורג, סקוטלנד.

שעות עגינה 08:00-19:00
שעות סיור מודרך 09:00-16:00
7 שעות סיור מודרך באדינבורג. אדינבורג, בירת סקוטלנד, לדעת רבים אחת מהיפות בערי תבל. נעלה לתצפית על העיר מגבעת קרלטון. העיר על שני חלקיה החדש והישן הוכרו ע”י אונסקו כאתר מורשת תרבותית עולמית. עיר שמחברת בין אוירה ימי ביניימית, לג’ורג’יאנית. סמטאות ציוריות, שדרות, כיכרות, פאבים, מסעדות ובתי קפה. נבקר באתר החשוב ביותר המרכזי –טירת אדינבורג. טירה עתיקה מתקופת הקלטים שמצוייה על צוק בזלת במיקום שולט על העיר, סביבה התפתחה העיר העתיקה. בטירה תכשיטי בית המלוכה הסקוטי, תותחים עתיקים, בית סוהר ששימש את חייליו של נפוליאון. אולם, עיקר הביקור במצודה הוא תצפית מכל מקום שרק אפשר על העיר הקסומה והיפה.
נטייל לאורך הרחוב הראשי של העיר העתיקה רויאל מייל, מחבר בין הטירה ובין הארמון Holyrood Palace. בין המצודה לארמון מצוי גן ראמזי, פינת חמד מוקפת בתים מהמאה 18-19. בהמשך, כיכר הפרלמנט שלצידה קתדרלת סיינט ג’יילס המרשימה. הקתדרלה מהמאה ה15 וצריחיה נישאים שולטים בקו הרקיע של העיר ונוסכים בה נופך ייחודי. במרכז השדרה Grassmarket מקום ששימש ככיכר השוק וכמקום ההוצאה להורג. נראה את ארמון הולירוד, מהמאה ה12 נוסד כמסדר והפך במאה ה15 לארמון ע”י המלך דיויד ומאז שימש כמקום הכתרת מלכי סקוטלנד. מבנה עם חזית מרשימה שהיה משכנם של בית המלוכה הסקוטי במאה ה16. הארמון, שימש את המלכה מרי ב6 שנות מלכותה, סופה שהוצאה להורג על ידי המלכה אליזבט שחשה מאויימת על ידה. בהווה המלון משמש את מלכת אנגליה אליזבט השנייה בתקופת ביקוריה בסקוטלנד.

אדינבורג
קרוז לאיים הבריטיים United Kingdom, from South Queensferry - Edinburgh, Dugald Stewart Monument
ימים 12.7 שישי

יום ים

יום בו הספינה הופכת למרכז בידור ומאידך למקום של ניקוי ראש ושלווה.

ימים 13.7 שבת

לה הברה נורמנדי צרפת

שעות עגינה 07:00-20:00
שעות הסיור 09:00-17:00
עם בוקר נצא אל חופי הפלישה לנורמנדי. נחצה את גשר המיתרים נחזור בזמן אל 6.6.44 D-day מבצע אוברלוד. ג’ונו, אומהה, סורד, יוטה וגולד, חופי ארומנש. נבקר בבית הקברות האמריקאי שדה ענק של כ 9,387 מצבות, צלבים ומגן דוד שמסודרות בשורות אינסופיות. נראה את הסרט ARROMANCHES 360 FILM במוזיאון הפלישה, מהטובים ביותר שמנציחים את היום הארוך ביותר. נבקר גם באתר ארומנש, ונצפה שרידי הארטילריה האימתנית שהקימו הנאצים במהלך ביצור החומה האטלנטית. לאחר הסיור נחזור לאוניפלאור הנמל הציורי נותיר זמן חופשי לטיילת המקסימה ככל שיותיר הזמן. בסיום נשוב לה הברה לנמל בו עוגנת הספינה

נורמנדי
הונפלור
ימים 14.7 ראשון

סאותהמפטון- תל אביב

הספינה תעגון בשעה 07:00
האוטובוס יצא 08:30
לאחר הירידה מהספינה נצא לכיוון טירת ווינזדור, הטירה הגדולה ביותר בעולם, מעון רשמי ומועדף על המלכה. בד”כ המלכה שוהה בה מידי סופ”ש. הטירה משמשת כמקום אירוח רשמי של בית המלוכה לאירועים וטקסים. הטירה נבנתה במאה ה11 ע”י וויליאם הראשון. אגפים מסוימים הם הצצה, מסע בזמן אלף שנים אחורה, איך נראו החיים. אגפים אחרים מעוצבים בהשראת לואי ה14. נסייםאת הסיור בנמ”ת היתרו לקראת הטיסה חזרה לתל אביב.

על הספינה Regal Princess ריגל פרינסס

הספינה Regal Princess האלגנטית שייכת לחברת השייט פרינסס שהוכתרה כחברת השייט איכותית עם החוויה הגסטרונומית הטובה בעולם. האיזון המושלם שבין עיצוב מהגוני אופייני לעולם הים בעבר שעבר התאמה למודניזציה העכשוית. מסיפון הלידו בולט מעבר לקצה הספינה גשר עם רצפת זכוכית שקופה, חוויית ההליכה “מעל המים” Sea Walk ייחודית לספינה, לרחף מעל. הספינה מציעה מספר מתחמים מפנקים שכל אחד מיועד לאוירה אחרת. מתחם ניקוי הראש למבוגרים, פינות זולה באוירה של שלווה. ספא לוטוס מהטובים בעולם הים עם מגוון רחב של טיפולים (בתשלום) לגוף ולנפש. מועדון הכיף והבידור Skywalker פיוז’ן של סגנונות מכל רחבי העולם. האטריום המרכזי מעוצב בסגנון פיאצה איטלקית.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
חדר משחקים Majestic Princess
Majestic Princess

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

זמני טיסות

טיסות אל-על ללונדון ישיורת

 • ת"א - לונדון היתרו10:10-13:35
 • לונדון היתרו - ת"א15:15-22:00

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
01/07/2024 14/07/2024 Regal Princess ריגל פרינסס לחצו לצפייה במחירים מבצע
מרפסת סטנדרט
Room Image

מחירים למרפסת סטנדרט

אדם בחדר זוגי
5,799$

קומה 12 במרכז

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסת אל-על מזוודה ומסים
 • שייט 12 לילות על בסיס פנסיון מלא
 • לילה במלון מרכזי בלונדון
 • מלווה\מדריך בכיר צמוד
 • סיורים וכניסות לאתרים במפורט בתוכנית בכל נמל עגינה,
 • אוטובוס בלונדון ובכל נמלי העגינה

המחיר אינו כולל

 • טיפים בספינה 192$ לנוסע
 • טיפ למדריך 60$ לנוסע
 • הוצאות אישות בשייט שמוגדרים כאקסטרה
 • ביטוח נסיעה

הערות

 • ביצוע התוכנית נתון לשינויים בהתאם להחלטות חברת השייט על נמלי העגינה ושעות העגינה
 • הביקורים בנמלי העגינה והאתרים מותנים בעמידה בזמנים כמתוכנן.

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים