מונה

קרוז מאורגן באיים הבריטיים נופים, טירות אגדות וארמונות 14 יום Regal Princess בריטניה, אירלנד, ווילס וסקוטלנד 6.8 בהדרכת גרשון הרטוב כולל הפסטיבל הצבאי המלכותי טאטו באידנבורג.

Princess cruises - פרינסס קרוז | 14 יום

פסטיבל אדינבורג טאטו
ממסלולי השייט המבוקשים ביותר והקסומים. מסע מקיף של האיים הבריטיים. מסע בזמן אל תוך עולם עתיק, אנגלי, סיפורים וסרטים שכולנו גדלנו עליהם. רובין הוד, אגדות המלך ארתור, אלדורדו, קו אונידין ושורשי הממלכה. הנופים הם מהיפים באירופה, ירוק עד, משובץ באגמים כחולים עמוקים ומסתוריים. גבעות הרריות הנושקות לקו החוף בהוד עם רכס של מצוקים. ערים עתיקות, מצודות, טירות, ארמונות כולם מוקפים בנופים כפריים.
הפסטיבל הצבאי המלכותי טאטו באדינבורג, נחשב לפסטיבל המרשים ביותר בעולם. בפסטיבל צועדים להקות ותזמורת מלכותיות צבאיות ממיטב מגוון המדים, מהלבוש הסקוטי המסורתי וחמת חלילים, להקות עם מדים כחולים, להקות עם מדים לבנים או ירוקות מכל הזמנים. אבירים, לולינים ואקרובטיים עם מופעים מרהיבים, פירוטכניקה ואש. להקות מחול עם לבוש ססגוני. ההפקה מוקפדת ומרהיבה, יותר מ 1,000 משתתפים. חגיגה של צבעים, צלילים, קצב מעורר, קרבי וסדר מופתי. הפסטיבל מתקיים באמפתיאטרון על רקע טירת אדינבורג. זה הפסטיבל שעליו חלמתם להשתתף בו.

https://www.youtube.com/watch?v=kJTuRfAo2eU&t=202s

למה דווקא איתנו?

 • מלווה קבוצות איכותי בכיר מומחה שמעניק חוויה ייחודית למסלול
 • כל האתרים והכניסות לאתרים כלולים במחיר
 • ליווי והכוון של צוות שייט מקצועי ומנוסה
 • חדרים מובחרים במיקום מצויין וידוע מראש
 • לקוחות שנסעו איתנו וממליצים בחום עלינו
 • נסיעה וכניסה לפסטיבל המלכותי הצבאי טאטו באדינבורג

מסלול ההפלגה

ימים 6.8 שלישי

ת"א-לונדון

ניפגש בנתב”ג ונמריא אל לונדון. לאחר הנחיתה נסיעה לעיר. נצא להרגיש איך “לונדון כן חיכתה לי”, נראה את הסמלים המובהקים של העיר. נתחיל את הסיור מתצפית על מצודת לונדון המקום שמסמל את היווסדה של לונדון במאה ה11 ע”י ויליאם הכובש. נמשיך אל הגשר המפורסם, סימן ההיכר של לונדון “טאוור ברידג”, המקום שמקפל בתוכו היסטוריה, ארכיטקטורה וחדשנות טכנולוגית. נלך לאורך הגשר ושבילי רצפת הזכוכית בין המגדל הצפוני לדרומי. מהגשר נמשיך לאורך גדת התמזה ונראה את הפרלמנט של לונדון מבנה מרשים בסגנון גותי, מהעתיקים בעולם, המבנה נקרא רשמית ‘ארמון ווסטמיניסר’. ליד הפרלמנט הביג בן, מגדל השעון המפורסם של העיר. נמשיך ונצפה בלונדון איי המתנשא לגובה 135 מטר ובו 32 “קבינות” שקופות המסמלות את 32 המחוזות של לונדון. בתום הסיור ניסע לקובנט גרדן ונהנה מהשוק היפהפה המקושט ומסביבו חנויות בוטיק, פאבים ומסעדות וגם אומני רחוב המופיעים להנאתנו למלון לקבלת חדרים.

לונדון
לונדון
ימים 7.8 רביעי

לונדון - סאותהמפטון

עם בוקר ניפרד מלונדון אל סאותהמפטון, קליטה בנמל עליה לספינה היכרות עם הספינה המפוארת
אחרי ארוחת צהרים, התארגנות בספינה, נסייר עם המדריך להיכרות.
הפלגה 16:00

ימים 8.8 חמישי

יום ים

את שעות הבוקר ננצל למפגש היכרות והרצאת העשרה של המדריך. שאר היום יהיה זמן פנוי להינות מהאטרציות בספינה המפוארת. ניתן להשתתף בחוגי ההפעלה שמארגנת הספינה. להינות ממתקני הספינה המפנקים. להשתכשך על שפת הבריכה או ממופעי הבידור המרהיבים והמושקעים.

ימים 9.8 שישי

קורק אירלנד

שעות עגינה 07:00-18:00
סיור מודרך 09:00-15:30

5 שעות סיור מודרך בקורק העיר השנייה בגודלה באירלנד. העיר שבה ניתן לספוג את האוירה האירית העליזה שאופפת אותה.
נבקר בטירת Blarney שנבנתה לפני 600 שנים ע”י קומרק מק-קרתי שנחשבת לאחת מהאתרים החשובים והיפים של אירלנד. בטירה האבן המפורסמת שעל שמה נקראת הטירה שהאמונה מספרת שמי שזוכה לנשק אותה זוכה בכישרון הדיבור.
נחזור לקוק – נטייל לאורך הרחוב הראשי, סנט פטריק, החוצה את העיר ולאורכו המבנים החשובים של העיר שהמפורסם שבהם הוא מגדל הכנסייה האדום-לבן שנדון, הסמל של קורק . נמשיך ונטייל בעיר בין אתריה – ככל שהזמן יותיר לנו

קורק
ימים 10.8 שבת

Holyhead ווילס (ירידה ליבשה באמצעות סירות)

שעות עגינה 08:00-18:00
סיור מודרך 09:00-15:00

הספינה עוגנת בהוליהד ווילס. ווילס נמנית על אחת מארבע המדינות המרכיבות את הממלכה המאוחדת. לוווילס פרלמנט עצמאי, שפה ווילשית, למרות שווילש נכבשה ע”י אנגליה לפני כ 800 שנים בשנת 1283 ע”י אדוארד הראשון. השילוט והכיתוב בחוצות הוא בווילשית. הספינה תעגון בהוליהד משם ניסע כ40 דקות אל טירת Caernarfon המקום בו הוכתר בעבר המלך צ’ארלס כנסיך מווילס. טירת קרנרבון היא מהטירת היפות והמרשימות ביותר באירופה, הוכרה ע”י אונסקו, כאתר מורשת עולמית, השמורה ביותר מימי הביניים. הביקור בטירה מרתק 2 שערים, 13 צריחים. הטירה המקורית הוקמה בתקופה הרומית במיקום האסטרטגי שלט. נמשיך אל שמורת הטבע Snowdonia, פארק קסום של גבעות מוריקות, אגם ומפלים.
בשעות הצהרים נשוב אל הספינה.

דאבלין
דאבלין טירה
ימים 11.8 ראשון

בלפסט צפון אירלנד

שעות עגינה 07:00-20:00
סיור מודרך 09:00-16:00

בלפסט, השילה מעליה את זכרונות המאבק לעצמאות מול אנגליה. שרידי המאבק של צפון אירלנד IRA שהרקע הוא אתני דתי קתולים מול אנגליקני. כיום, בלפסט היא עיר מודרנית, מסוגננת, צעירה ותוססת. רחובות בלפסט עשירים במבנים ויקטוריאניים וקתדרלות מהמרשימים בבריטניה. הסיור בעיר יתחיל ממרכזה מכיכר העיר שם נמצא בית העיריה המרשים, מבנה רנסאנסי שבחזיתו פסלה של המלכה ויקטוריה. בית העיריה מוקף במדשאות ופרחים האווירה פועמת בקצב אירי עם הרכבים מוזיקליים ברחוב. נמשיך אל בית האופרה המפואר, שבפינותיו ראשי פיל מוזהבים, משמש כמרכז תרבות לקונצרטים ומופעים. נראה את הפאב האירי המפורסם ביותר Crown Liquer Saloon אולם ויקטוריאני מרהיב. נמשיך אל החלק הצפוני של בלפסט נראה את הקתדרלה המקסימה והעצומה מהיפות בעולם סנט-אן בסגנון ניאו-רומנסקי. המוזאיקות המקשטות את פנים הקתדרלה עוצרות נשימה. ניסע אל האתר המרהיב ביותר באירלנד “סוללות הענקים”, אתר מורשת הענקים, שהוכר ע”י אונסקו כמורשת תרבות עולמית. מרחב של כ60,000 עמודי בזלת, רובם משושים, מרשימים, גובלים בים. למקום מספר אגדות רומנטיות. בתום הסיור נשוב לספינה.
במידה והזמן יאפשר זאת, ניסע בין “רחובות הזעם” – בהם מונצחים ציורי קיר המתארים את המאבק בין הקתולים לפרוטסטנטים.

סוללות הענקים
סוללות הענקים
ימים 12.8 שני

Greenock גלזגאו סקוטלנד

שעות עגינה 08:00-00:00
סיור מודרך 09:00-13:00 יציאה לפסטיבל 18:30 חזרה 01:30

העיר זכתה לתנופה עם התפתחותה כעיר הנמל המרכזית של סקוטלנד, בתקופת המהפכה התעשייתית. בשנת 1990 הוכתרה גלאזגו כבירת התרבות של אירופה, תיאטראות העיר מציגים את מיטב מופעי west end. כשאחותה אידנבורג מיקמה את עצמה כבירת הוויסקי גלאזגו הכתירה את עצמה כבירת הבירה. מבשלות בירה איכותיות ובוטיקיות שהמפורסמת שבהם טנט. את הסיור נתחיל מכיכר העיר המרכזית ג’ורג’ (על שם המלך ג’ורג’ השלישי), כיכר מלבנית מוקפת בנינים גבוהים ומרשימים. אי אפשר ללא בית העיריה שנשקף מפאת הכיכר, מבנה ויקטוריאני ניאו קלאסי מרשים, עם השפעות רנסאנס איטלקי, שנחנך על ידי המלכה ויקטוריה. ניכנס לאולם המבואה שמזכיר קתדרלה מרשימה. נבקר בקתדרלה של גלאזגו המרשימה והעתיקה ביותר. מול הקתדרלה בית הבישוף המבנה העתיק ביותר בעיר ששרד מימי הביניים.
בצהרים נשוב לספינה למנוחת צהרים לקראת החגיגה שמתוכננת ללילה.
בשעה 18:00 ניסע אל אדינבורג (כשעתיים נסיעה), שם נצטרף לפסטיבל הצבאי המלכותי טאטו. הפסטיבל מתחיל בשעה 21:00 ומסתיים בשעה 23:00. בתום הפסטיבל נשוב חזרה אל גרינוק לספינה. הגעה 01:30.

פסטיבל אדינבורג טאטו
פסטיבל אדינבורג טאטו
ימים 13.8 שלישי

גלזגו

הספינה מפליגה 02:00 לפנות בוקר

ימים 14.8 רביעי

איי אורקניי קירקוול, סקוטלנד

שעות עגינה 07:00-18:00
הטיול משעה 09:00 עד 15:00
קבוצת איי אורקניי, 70 איים מתוכם 20 מיושבים, נמצאים צפונית לסקוטלנד. הספינה תעגון בקירקוול העיר הגדולה ביותר באיי אורקניי. קירקוויל, עיר ציורית, נוסדה על ידי הויקינגים במאה ה11, תקופה בה האיים היו שייכים לנורבגיה. הסיור יתחיל מקתדרלת מגנוס הקדוש, ע”ש שליט האי במאה ה 12 שנרצח ע”י שליחי אחיו. בסמוך לקתדרלה נמצא ארמון הבישוף שהנהיג את האי. בסמוך נמצא ארמון הרוזן, ארמון אלגנטי בסגנון רנסאנסי. נראה את דמות הסלע הבזלתי הניצב על קו המים, דמות אנושית שכונתה ‘האיש מהוי’. נחצה את האי עד לאי הקטנטן Lamb Holm שם נמצאת כנסייה שנבנתה ע”י שבויים איטלקיים בעמל רב. ניסע בכביש אל האתר המפורסם ביותר באי Ring of Brodgar טבעת של סלעים בחצי גורן על רקע הים הכחול. יש קונספירציות רבות על ייעודם של הסלעים, שהונצחו בסדרה המפורסמת אאוטלנדר.

קירקוול אורקני
קירקוול אורקני
ימים 15.8 חמישי

אדינבורג Queens Ferry סקוטלנד (ירידה ליבשה באמצעות סירות)

שעות עגינה 07:00-19:00
שעות סיור מודרך 09:00-16:00
שעות סיור מודרך 09:00-16:00
7 שעות סיור מודרך באדינבורג. אדינבורג, בירת סקוטלנד, לדעת רבים אחת מהיפות בערי תבל. נעלה לתצפית על העיר מגבעת קרלטון. העיר על שני חלקיה החדש והישן הוכרו ע”י אונסקו כאתר מורשת תרבותית עולמית. עיר שמחברת בין אוירה ימי ביניימית, לג’ורג’יאנית. סמטאות ציוריות, שדרות, כיכרות, פאבים, מסעדות ובתי קפה. נבקר באתר החשוב ביותר המרכזי –טירת אדינבורג. טירה עתיקה מתקופת הקלטים שמצוייה על צוק בזלת במיקום שולט על העיר, סביבה התפתחה העיר העתיקה. בטירה תכשיטי בית המלוכה הסקוטי, תותחים עתיקים, בית סוהר ששימש את חייליו של נפוליאון. אולם, עיקר הביקור במצודה הוא תצפית מכל מקום שרק אפשר על העיר הקסומה והיפה.
נטייל לאורך הרחוב הראשי של העיר העתיקה רויאל מייל, מחבר בין הטירה ובין הארמון Holyrood Palace. בין המצודה לארמון מצוי גן ראמזי, פינת חמד מוקפת בתים מהמאה 18-19. בהמשך, כיכר הפרלמנט שלצידה קתדרלת סיינט ג’יילס המרשימה. הקתדרלה מהמאה ה15 וצריחיה נישאים שולטים בקו הרקיע של העיר ונוסכים בה נופך ייחודי. במרכז השדרה Grassmarket מקום ששימש ככיכר השוק וכמקום ההוצאה להורג. נראה את ארמון הולירוד, מהמאה ה12 נוסד כמסדר והפך במאה ה15 לארמון ע”י המלך דיויד ומאז שימש כמקום הכתרת מלכי סקוטלנד. מבנה עם חזית מרשימה שהיה משכנם של בית המלוכה הסקוטי במאה ה16. הארמון, שימש את המלכה מרי ב6 שנות מלכותה, סופה שהוצאה להורג על ידי המלכה אליזבט שחשה מאויימת על ידה. בהווה המלון משמש את מלכת אנגליה אליזבט השנייה בתקופת ביקוריה בסקוטלנד.

אדינבורג
קרוז לאיים הבריטיים United Kingdom, from South Queensferry - Edinburgh, Dugald Stewart Monument
ימים 16.8 שישי

יום ים

יום בו הספינה הופכת למרכז בידור ומאידך למקום של ניקוי ראש ושלווה.

ימים 17.8 שבת

לה הברה נורמנדי צרפת

שעות עגינה 08:00-20:00
שעות הסיור 09:00-17:00

עם בוקר נצא אל חופי הפלישה לנורמנדי. נחזור בזמן אל 6.6.44 D-day מבצע אוברלוד. ג’ונו, אומהה, סורד, יוטה וגולד, חופי ארומנש. נבקר בבית הקברות האמריקאי שדה ענק של כ 9,387 מצבות, צלבים ומגן דוד שמסודרות בשורות אינסופיות. נראה את הסרט ARROMANCHES 360 FILM במוזיאון הפלישה, מהטובים ביותר שמנציחים את היום הארוך ביותר. נבקר גם באתר ארומנש, ונצפה שרידי הארטילריה האימתנית שהקימו הנאצים במהלך ביצור החומה האטלנטית.
לאחר הסיור נחזור ללה הברה.

נורמנדי
הונפלור
ימים 18.8 ראשון

Corwall פלמות' (ירידה ליבשה באמצעות סירות)

שעות עגינה 07:00-18:00
סיור מודרך 09:00-13:00

האיזור הדרום-מערבי של בריטניה שימש כתפאורה לאגדות שמקורם באירועים היסטוריים. נמל פאלמות’ השלישי בגודלו בעולם. האזור שמסביב הוא כפרי, עם כרי דשא ירוקים עד מעבר לאופר, מקום נופש בריטי מממגנט. ניסע אל מונט –סן מישל, St. Michael’s Mount, הר שהוא אי שמופרד מהיבשה עם גשר, הנוף קסום. נמשיך משם אל סנט איב, מרכז תעשיית הדיג, כפר מקסים לשבת לצהרים עם נוף מהפנט. לאחר הסיור נשוב לספינה

ימים 19.8 שני

סאותהמפטון- תל אביב

הספינה תעגון בשעה 07:00
האוטובוס יצא 09:00
לאחר הירידה מהספינה נצא לכיוון טירת ווינזדור, הטירה הגדולה ביותר בעולם, מעון רשמי ומועדף על המלכה. בד”כ המלכה שוהה בה מידי סופ”ש. הטירה משמשת כמקום אירוח רשמי של בית המלוכה לאירועים וטקסים. הטירה נבנתה במאה ה11 ע”י וויליאם הראשון. אגפים מסוימים הם הצצה, מסע בזמן אלף שנים אחורה, איך נראו החיים. אגפים אחרים מעוצבים בהשראת לואי ה14. נסיים את הסיור בנמ”ת היתרו לקראת הטיסה חזרה לתל אביב.

טירת ווינזדור

על הספינה Regal Princess ריגל פרינסס

הספינה Regal Princess האלגנטית שייכת לחברת השייט פרינסס שהוכתרה כחברת השייט איכותית עם החוויה הגסטרונומית הטובה בעולם. האיזון המושלם שבין עיצוב מהגוני אופייני לעולם הים בעבר שעבר התאמה למודניזציה העכשוית. מסיפון הלידו בולט מעבר לקצה הספינה גשר עם רצפת זכוכית שקופה, חוויית ההליכה “מעל המים” Sea Walk ייחודית לספינה, לרחף מעל. הספינה מציעה מספר מתחמים מפנקים שכל אחד מיועד לאוירה אחרת. מתחם ניקוי הראש למבוגרים, פינות זולה באוירה של שלווה. ספא לוטוס מהטובים בעולם הים עם מגוון רחב של טיפולים (בתשלום) לגוף ולנפש. מועדון הכיף והבידור Skywalker פיוז’ן של סגנונות מכל רחבי העולם. האטריום המרכזי מעוצב בסגנון פיאצה איטלקית.
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
חדר משחקים Majestic Princess
Majestic Princess

החל מ- $1800

הרשמה להפלגה Left Arrow Icon

זמני טיסות

טיסות אל-על ללונדון ישיורת

 • ת"א - לונדון לוטון05:00-08:25
 • לונדון לוטון - ת"א21:30-4:20

תאריכים ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות הרשמה
06/08/2024 19/08/2024 Regal Princess ריגל פרינסס לחצו לצפייה במחירים מבצע
מרפסת סטנדרט
פנימי
פנימי
Room Image

מחירים למרפסת סטנדרט

אדם בחדר זוגי
5,415$

קומה 12 במרכז

Room Image

מחירים לפנימי

אדם בחדר זוגי
4,419$
Room Image

מחירים לפנימי

אדם בחדר זוגי

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

 • טיסת אל-על מזוודה ומסים
 • שייט 12 לילות על בסיס פנסיון מלא
 • לילה במלון מרכזי בלונדון
 • מלווה\מדריך בכיר צמוד
 • סיורים וכניסות לאתרים במפורט בתוכנית בכל נמל עגינה,
 • אוטובוס בלונדון ובכל נמלי העגינה בימי היבשה
 • נסיעה וכניסה לפסטיבל המלכותי הצבאי טאטו באדינבורג

המחיר אינו כולל

 • טיפים בספינה 192$ לנוסע
 • טיפ למדריך 60$ לנוסע
 • הוצאות אישות בשייט שמוגדרים כאקסטרה
 • ביטוח נסיעה

הערות

 • ביצוע התוכנית נתון לשינויים בהתאם להחלטות חברת השייט על נמלי העגינה ושעות העגינה
 • הביקורים בנמלי העגינה והאתרים מותנים בעמידה בזמנים כמתוכנן.

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים