מונה

חברת השייט Royal Caribbean - רויאל קאריביאן

סינון

חברת השייט רויאל קאריביאן החברה שמובילה בשנים האחרונות את עולם הקרוזים. חברת השייט עם צי הספינות הגדול ביותר בעולם. בחברה צי ספינות צעיר שמתח את גבולות עולם השייט עם אטרקציות שלא נודעו בעולם הים.

מתי נוסדה החברה Royal Caribbean ?

רויאל קריביאן –  הלוגו של הכתר הנורבגי.

חברת השייט נוסדה בנורבגיה בשנת 1,968, ע"י איחוד של 3 חברות שייט נורבגיות.

כיום הנהלת החברה ממוקמת במיאמי, החברה נסחרת בבורסה, עם בעלות כחול –לבן חלקיות.

החברה היתה מהראשונות שרכשו חופים פרטיים בקאריביים לשימוש אורחי הספינות. החוף הראשון לבאדי בהאיטי שנרכש בשנת 1,986 באותה שנה נרכש גם  חוף קוקוקיי בהאמס עובדה המעידה על חוסנה וחדשנותה של חברת השייט.

לחברת רויאל קריביאן צי ספינות הגדול ביותר 26 ספינות סה"כ.

רויאל קריביאן היא חברה פורצת דרך וחדשנית ביותר

החברה נחשבת לפורצת דרך עם צי ספינות מתחדש ובהם אטרקציות שאין באף חברת שייט. בצי של רויאל קריביאן 3 ספינות הגדולות ביותר בעולם בנפח משקל של 220,000 טון. בשנים האחרונות דאגה החברה להוציא מידי שנה ספינות חדישות הפורצות את כל גבולות הים, בכל ספינה אטרקציות חדשות מאתגרות.

הספינות "הוותיקות" יותר זוכות למתיחת פנים והתחדשות עם אלמנטים שהושאלו מהספינות החדשות בצי.

החברה מיתגה את עצמה כיעד האטרקטיבי במיוחד למשפחות, קהל היעד הממוצע המפליג על אוניות רויאל קריביאן הינו בגילאי 35+, לרבות זוגות בכל קשת הגילאים המעוניינים בחוויה עם אופי "צעיר".

יש שני מוטיבים מרכזיים שמובילים את חברת רויאל קריביאן ומעידים על אופייה:

  1. The ship is the destination הספינה היא היעד - עובדה המרכזת את כל משאבי החברה לתת למשייטים תחושה שהשייט עצמו הוא מרכז החוויה.
  2. המוטו ללקוחות – אתם אזרחים של Nation of why not (ארץ למה לא?) למה לא לטפס על הרים בלב ים, למה לא להחליק על הקרח בקאריביים, או להשתזף לצד קרחונים? רויאל קריביאן, דוחקת את גבולות הדמיון והחדשנות כדי להביא לכם את קירות הטיפוס, משטחי ההחלקה על הקרח ופארקי הגלישה השטים הראשונים בעולם.

חברת השייט רויאל קריביאן נהנית מאחוז לקוחות חוזרים גבוה במיוחד 75%.

הפריסה של מסלולי השייט של רויאל קריביאן חובקת עולם ואוקיאנוסים. בקיץ איזורי השיוט הפופולאריים באירופה: ים התיכון הים הבאלטי וסקנדינביה; ביבשת צפון אמריקה, הפלגות מניו יורק לאורך החוף המזרחי; אלסקה. בחורף: דרום אמריקה והמזרח הרחוק ובמשך כל השנה נוכחות בולטת עם הספינות הכי גדולות וחדישות בקאריביים.

ספינות של חברת רויאל קריביאן Royal Caribbean

חבילות שייט עם חברת רויאל קריביאן Royal Caribbean