מונה

שייט לחיפה NCL EPIC קפריסין, יוון, טורקיה ואיטליה 13 יום -שייט בלבד החל מ1089$

Norwegian Cruise Line NCL - נורוויג'ן קרוז ליין | 12 יום

סנטוריני
שייט לחיפה חלומי בתקופת הסתיו בין ארבע ארצות. הפלגה מקיפה בספינה גדולה מסדרה מצליחה של חברת נורויג'יאן. האי השכן קפריסין עם המרינה הציורית. איי יון באוירת טברנה. איטליה וטורקיה.

למה דווקא איתנו?

  • מחירים אטרקטיבים
  • חדרים במיקום טוב
  • שירות מקצועי

מסלול ההפלגה

ימים 8.11

צ'יביטבקיה (רומא)

הפלגה 17:00

הגעה עד שעות הצהרים לנמל צ’יביטבקיה שנמצא במרחק שעה ורבע נסיעה מבירת איטליה, רומא. קליטה ועלייה לספינה המרשימה.

 

ימים 9.11

ליוורנו

עגינה 08:30

הפלגה 18:00

ליוורנו עיר הנמל של מרכז איטליה. ניתן לשוטט למרכז העיר או לנסוע אל בירת הרנסאנס פירנצה (כשעה וחצי נסיעה). פירנצה מהערים היפות באיטליה בירת חבל פרובאנס. העיר שממנה יצאו פילוסופים, מדינאים ואומנים מפורסמים. דנטה, מקיאולי, מיכאלאנג’לו, ליאונרדו דה וינצ’י, ברונלסקי, בוטיצ’לי. כולם הותירו את חותמם על העיר. הנקודה היפה ביותר לתצפית על העיר מפיאצה מיכאלאנג’לו שם נמצא אחד מהעתקי פסל דוד (המקורי במוזאון האקדמיה לאומנות). עיר שבעבר שלטו בה שושלת מדיצי וטיפחו את האומנים. אתרי התיירות המפורסמים של העיר הדואומו סנטה מרייה דלה פיורי, מהקתדרלות המדהימות ביותר ביופיין. עוצמה של גודל, גובה, כיפה עצומה שקוטרה 43 מ’ נבנתה ללא פיגומים. מאז הפנתיאון במשך 1400 שנים המהנדסים לא ידעו איך לבנות כיפות בקוטר כזה. ברונלסקי נסע לרומא ללמוד על הטכניקה של בניית הפנתיאון. מול הקתדרלה נמצא בית הטבילה הבפטיסטריום, שדלתותיו עוטרו ע”י הצורף גוטו בתבליטים מברונזה שמתארים סיפורים מהתנ”ך, כשמיכאלאנג’לו ראה את השערים הוא תיאר אותם כראויים להיות שערי גן העדן. אתרים נוספים הם הארמון פלאצו וקיו שמשמש כיום לעיריית פירנצה. האכסדרה שבתחזית עם פסלים מפורסמים והעתק נוסף של פסל דוד. הגשר המפורסם על הארנו פונטה ווקיו. מוזיאונים חשובים האופיצי שבו יצירת חשובות אבני דרך מהרנסאנס, האקדמיה, בית הכנסת המרשים שמשמש גם כמוזיאון.

 

ימים 10.11

נאפולי

עגינה 11:00

הפלגה 20:00

הקלישאה המפורסמת “לראות את נאפולי ולמות”, רימזה על עברה המפואר שאחרי שמתבשמים מיופייה אפשר לעצום את העיניים לעד. כיום בירת הדרום מפורסמת תודות למטבח הנאפוליטני העשיר והפיצה המפורסמת. ניתן לרדת ממול הנמל במעלה הגבע לשוטט במדרחובים של העיר בין חנויות, בתי קפה ומסעדות.

המעונינים יוכלו לקחת סיור של הספינה (בתשלום) אל פומפיי, העיר ששימשה כאחד מהמרכזים החשובים של האימפרייה הרומית ונקברה תחת לבה בהתפרצות הר הגעש המפורסם ווזוב. או לנסוע אל סורנטו הססגונית והקסומה.

ימים 11.11

יום ים

יום שבו הספינה מפליגה, הזמזן האידיאלי להינות מכל האטרקציות של הספינה המרשימה.

ימים 12.11

סנטוריני

עגינה 12:00

הפלגה 21:00

האי היווני סנטוריני הוא אחד האיים היפים, והמיוחדים ביותר שיש ליוון להציע. האי סנטוריני מתאפיין בחופים עם חלוקי אבן קטנים שחורים שמקורם בפעילות הוולקאנית של האי בעבר ובהווה, מים צלולים, בגווני כחול עמוק. סמל ההיכר והאייקון האינסגראמי המפורסם ביותר הם הכנסיות בצבעי כחול לבן בוהק עמוק סמטאות צרות על מדרונות מפותלים, וטברנות איכותיות

ימים 13.11

פיראוס (אתונה)

עגינה 07:00

הפלגה 18:00

הקולות של פיראוס לא ממש מזכירים את חיפה. הספינה עוגנת בנמל הראשי שסמוך לאתונה. ניתן לרדת לשוטט בסמטאות פיראוס לאורך קו המרינה בין היאכטות ועשרות הטברנות הפרוסות לאורכה. ניתן לנסוע אל אתונה בירתה של האימפריה היוונית בעבר ובירתה של יוון בהווה. זמן נסיעה כ 45 דקות. באתונה האתר המפורסם ביותר  הוא האקרופוליס העיר העליונה, אתר ארכיאולוגי מהחשובים בהיסטוריה של הציליויזציה. שרידים אריכיאולוגים של מקדשים, הפרתנון, מרחצאות והעיר ששימשה כמרכז ההליניסטי. ניתן להסתובב באיזור כיכר סינטגמה, המרכז של אתונה שבחזיתה שוכן הפרלמנט של יוון.  משם להמשיך משם לאורך המדרחוב עם החנויות המערביות עד הכיכר. במקביל מדרחוב עם טברנות למרגלות האקרופוליס.

 

 

ימים 14.11

קושדאסי טורקיה

עגינה 06:30

הפלגה 12:30

קושדאסי, בטורקית, אי הציפורים. עיר נמל ונופש, מהפופולריים בטורקיה, לחופי הים ההגאי שמקושרת עם איי יוון. מיקומה האסטרטגי מיקם את העיר כיעד היסטורי חשוב. בתחילת הספירה שימשה כמקום פעילותו המרכזית של שאול התרסי, פאולוס, האיש שעיצב את הנצרות האוניברסלית. ניתן לרדת מהספינה לשוטט לאורך רצועת החוף הסמוך בין מסעדות, בתי קפה ובזארים. האתר המרכזי הסמוך לקושדאסי הוא אפסוס. עיר עתיקה שחומותיה מהמאה ה3 לפנה”ס, מרכז הלניסטי חשוב. באפסוס האמפיתיאטרו-אודיאון ששימש כמרכז תרבות, מופעים והתכנסות של מועצת העיר. הפרתיאון, מקדש לאלה הסטיה שם תמיד דלקה אש התמיד בפיקוח הכוהנות. הנימפאון מזרקה שהוקדשה לקיסר טריאנוס. מקדש אדריאנוס. בית המרחץ ששימש גם כבית בושת.

ימים 15.11

איסטנבול

עגינה 09:00

הפלגה 18:00

איסטנבול מהערים החשובות באירופה, צומת דרכים מרכזית בין אסיה לאירופה. העיר שבעברה שימשה בתחילת המאה ה4 כמרכז האימפריה הרומית, נקראה קונסטנטינופול. הקיסר קונסטנסין קיבל את הנצרות כדת רשמית של האימפריה לראשונה בשנה 333. לאורך ההיסטוריה שימשה כמרכז האימפריה העותומנית. האתרים שבעיר הם אבני דרך היסטוריים של העיר. המסגד הכחול, המרהיב ביופיו. אגיה סופיה כנסייה עתיקה שהפכה למסגד. מיצרי הבוספורוס מפרידים בין החלק האסיאתי לאירופאי. ניתן לבקר בכיכר טקסים המפורסמת מרכזה של העיר, ממנו נמתח המדרחוב איסתקלאל המפורסם שלאורכו חנויות מערביות מסעדות ובתי קפה. למעוניינים בחוויה אוריינטלית, מומלץ לתת לרגליים להוביל אתכם בין סמטאות הבזאר הגדול, סמטאות הזהב, דקורציה וטקסטיל. בהמשך הבזאר הקטן שבו מגוון תבלינים אינסופי ומוצרי מזון. הרומנטיקנים ימצאו מנוח על הגשר שמחבר בין חלקי העיר שלאורכו מסעדות.

ימים 16.11

פאטמוס

עגינה 14:00

הפלגה 21:00

באי פאטמוס, השתכן אחד מכותבי הבשורה האיוונגליסטים, יוחנן. באי נמצאת הכנסייה המפורסמת שנקראת על שמו ובמערה שם נכתב אחרון ספרי הבשורה. האי ים תיכוני באופיו, רובו מכוסה בחורש ים תיכוני.

ימים 17.11

רודוס

עגינה 08:00

הפלגה 17:00

רודוס מהאיים הפופוליים והמקסימים ביוון. האי רודוס שמשמעותו- אי השמש וזאת מכיוון שמדובר על אי שטוף שמש רוב ימות השנה. מעבר לכך – מדובר על האי הרביעי בגודלו ביוון.
העיר העתיקה של רודוס ידועה כאתר מורשת עולמית של אונסקו. העיר עצמה היא שילוב מעניין וייחודי של עיר העתיקה ששימשה בעברה כנקודה אסטרטגית בים ההגאי.

אפשרי לנסוע אל לינדוס, כפר יפהפייה, ים כחול צלול כבדולח וחוף זהוב נקי.

ימים 18.11

לימסול קפריסין

עגינה 10:00

הפלגה 17:00

לימסול עיר נמל מקסימה. באפשרותכם לקחת שאטל של הספינה לעיר העתיקה ולשוטט במדרחוב בין חנויות, בתי קפה וקתדרלות מרשימות. מומלץ לשבת במרינה הציורית של לימסול באחת מהטברנות ולהינות ממטעמי המטבח הקפריסאי שברקע יאכטות מפוארות ובתי נופש לעשירים. חובבי השופינג ימצאו את מבוקשם בקניון שבסמוך לנמל.

ימים 19.11

אשדוד

עגינה 06:00

הפלגה 23:00

הספינה תעגון בנמל אשדוד. באפשרותכם לנצל את ההזדמנות לקפוץ לבקר את עיר הריביירה המתפתחת. מסעדות טובות, שווקים. או לנוח בספינה המפנקת ולהינות מכל האטרקציות שבספינה.

ימים 20.11

חיפה

06:00 עגינה בחיפה.

עד 08:30 ירידה מהספינה

על הספינה NCL Epic – ספינת האפוס של עולם הקרוזים

מהספינות הגדולות ביותר המשייטות בים התיכון.
הספינה כשמה כן היא, אפוס של עולם הקרוזים, שיר המתאר את תהילתם של גיבורים או אלים, אבני דרך היסטוריים. ספינה מפוארת מקבוצת המגה ספינות, משייטת בקאריביים ובמערב הים התיכון. הספינה שהביאה לעולם הקרוזים את המופעים המצליחים מברודווי. ספינה שהיא חוויה לצעירים ברוחם ממשפחות ועד זוגות בכל גיל של חברת Norwegian Cruise Line .
לעמוד הספינה המלא Left Arrow Icon
NCL Epic - Norwegian Epic
NCL Epic

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

  • שייט 12 לילות פנסיון מלא +
  • מסי נמל

המחיר אינו כולל

  • טיפים בשייט
  • טיסת הלוך לרומא מתל אביב
  • ביטוח נסיעה
  • סיורי חוף

שנשמור לכם מקום בהפלגה?

אל דאגה, אתם לא מתחייבים! קליק להרשמה וקבלת פרטים